Karamollaoğlu'ndan görüşme öncesi kritik mesajlar:Blokta değiliz!

Gündem 11 Mayıs 2017 23:02
Videoyu Aç Karamollaoğlu'ndan görüşme öncesi kritik mesajlar:Blokta değiliz!
A
a

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twıtter adresinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi

Karamollaoğlu, 'Biz referandum öncesi bir 'evet' bloğu içinde yer almadığımız gibi, bugün oluşturulmak istenen bir 'hayır' bloğunun da tarafı değiliz. Tıpkı referandumda olduğu gibi, bugünde toplumu kategorize edecek, kutuplaştıracak, ayrıştıracak her türlü bloklaşmaya da 'Hayır' diyoruz' dedi.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile yarın yapacağı görüşme öncesinde sosyal medya hesabında önemli açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, 'Biz referandum öncesi bir 'evet' bloğu içinde yer almadığımız gibi, bugün oluşturulmak istenen bir 'hayır' bloğunun da tarafı değiliz. Tıpkı referandumda olduğu gibi, bugünde toplumu kategorize edecek, kutuplaştıracak, ayrıştıracak her türlü bloklaşmaya da 'Hayır' diyoruz' dedi.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twıtter adresinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: ‘Biz referandum öncesi kardeşliğimiz zarar görmesin, birlik ve beraberliğimiz bozulmasın diye çok dikkatli bir üslup kullandık. Herhangi bir kutuplaşmanın tarafı olmamak için büyük bir çaba harcadık. Bu konuda da hamd olsun başarılı olduk. Böylece toplumda daha büyük gerginliklerin daha keskin kutuplaşmaların yaşanmasına da engel olduk. Ancak bugün görüyoruz ki, referandum sonrası da aynı yanlışlık devam ettirilmeye çalışılıyor. Bunu asla doğru bulmuyoruz” dedi.

1000
icon
güven egeli 12 Mayıs 2017 18:44

TÜRKİYEDE OHAL. VARKEN SEÇİM YAPILMASININ YANLIŞ OLDUĞUNU TÜRKİYENİN ÖNEMLİ HUKUKÇULARI SÖYLEDİ. AYRICA TÜRKİYEDE GENEL MİLLET VEKİLİ SEÇİMLERİ YAPILMADAN CUMHURBŞK.LIĞI SEÇİMİ YAPILMASI HATA OLUR. BUNA ÇAYI GÖRMEDEN PAÇAYI SIYIRMAK DENİR.

0 0 Cevap Yaz
Barlas 12 Mayıs 2017 11:55

Laf mı bu ya? Sonuçta adaylardan birini destekleyeceksiniz? Birinci turda kendi adayınız olabilir i,kinci turda da kalan iki adaydan birni destekleyeceksiniz? Seçime katılmak ayrıştırmak mıdır?

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ