Kedicikler Nagehan Alçı'nın fotoğraflarını paylaştı!

Gündem 26 Mart 2018 13:14
Videoyu Aç Kedicikler Nagehan Alçı'nın fotoğraflarını paylaştı!
A
a

Kedicikler hocalarına sataşan Nagehan Alçı'nın fotoğraflarını paylaştı...

Yandaş Nagehan Alçı ile kamuoyunda kedicileri ile olarak bilinen Adnan Oktar arasındaki kavga devam ediyor.

Nagehan Alçı 23 Mart Cuma günkü yazısında, Meclis’te RTÜK’ün internet üzerinde denetim yapmasına ilişkin yasayı ve RTÜK’ü köşesine taşımıştı. Alçı yazısında AKP’nin neden böyle bir yasa çıkardığını, “Temel olarak AK Parti, özellikle kendine dindar diyen birtakım kişilerin yaptığı müstehcen ve dine hakaret gibi algılanacak yayınların önüne geçmek istiyor” şeklinde açıklamış ve parantez içinde şöyle yazmıştı:

“(Özellikle Adnan Oktar ve grubu büyük rahatsızlık konusu- N.A.)”

Bu yazının ardından Adnan Oktar internet kanalında yaptığı programda Nagehan Alçı’yı hedef almış ve şunları söylemişti:

“Bana kafayı takmaktan bir türlü kurtulamadı. Ben rahatsız değilim, memnunum. Ben de sana kafayı takmış vaziyetteyim. Hırçınlığının nedenini biliyorum. Asıl utanılacak bir olay var ki yani bilmiyorum. Muazzam utanılacak bir olay var. Yüz kızartacak bir olay var. Onun da ne olduğunu biliyorsun. Ben mi söyleyeyim. Ben senin o tombik kocandan bahsetmiyorum, ki çok şey biliyorum onun hakkında.”

Oktar bu sözleri söylediği sırada ekrana Nagehan Alçı’nın daha önce çok görülmeyen eski bir fotoğrafı olduğu iddia edilen bir fotoğraf ekrana getirildi. Oktar’ın bu sözleri, “Adnan Oktar, Nagehan Alçı’ya şantaj mı yapıyor” sorularına neden olmuştu.
Kavgaya Adnan Oktar’ın yanında yer alan ve “kedicikler” olarak bilinen Tülay Kumaşçı ve Huma Babuna da dahil oldu. Nagehan Alçı’nın daha önce “kediciklerin” dekoltelerine atıf yapan Tülay Kumaşçı ve Huma Babuna, Alçı’nın bazı fotoğraflarını paylaştılar.
“Nagehan Alçı dekolteye karşıyım deyip, transparan giymiş :)) Çok da yakışmış, neden bizim dekoltemize, neşemize taktı anlayamadık...” şeklinde yazan Tulaş Kumaşçı’nın tweeti şöyle:

Huma Babuna ise, “A9 daki hanımların kıyafetlerine karışıp ahlak dersi vermeye çalışan Nagehan Alçı,Öncelikli olarak meyve suyunu fazla kaçırmaktan dolayı başağrılarına çare bul, aynaya geç kendi kıyafetine eşinin alışkanlıklarına bir bak sonra etrafı eleştir” ifadelerini kullanarak şunları paylaştı:


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ