Kemal Sunal'a hakaret eden Cemile'den yeni çıkış: Haddinizi bileceksiniz!

Gündem 8 Ağustos 2018 12:57
Videoyu Aç Kemal Sunal'a hakaret eden Cemile'den yeni çıkış: Haddinizi bileceksiniz!
A
a

Kemal Sunal'a hakaret eden AKP'li yazar Cemile'den yeni çıkış: Haddinizi bileceksiniz...

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Yeni Şafak Gazetesi’nin eski yazarı Cemile Bayraktar, çok konuşulacak bir paylaşım daha yaptı. Cemile Bayraktar tweetinde, “Siz de haddinizi bileceksiniz her değeri ‘sanat’ adı altında ayaklar altına alıp, insanların değerlerini hiçe saymayacaksınız” dedi.

Eski Yeni Şafak Yazarı Cemile Bayraktar Türkiye'nin en değerli sanatçılarından olan Kemal Sunal'ın yaptığı filmler için hakaretvari bir şekilde "Zihinsel anlamda yapılmış büyük bir kötülük" diyerek eleştirilerin odağında yer almıştı.

Ünlü isimler de Kemal Sunal'a yapılan eleştiriye sosyal medya hesaplarından tepki paylaşımları yapmaya devam ediyor.

CEMİLE BAYRAKTAR TEPKİLERE ALDIRIŞ ETMEDEN BİR PAYLAŞIM DAHA YAPTI

Olayın yankıları devam ederken Cemile Bayraktar'dan olay yaratacak bir tweet daha geldi. Tepkilerin çığ gibi büyüdüğü Bayraktar, Twitter hesabı üzerinden "Siz de haddinizi bileceksiniz her değeri "sanat" adı altında ayaklar altına alıp, insanların değerlerini hiçe saymayacaksınız? Çünkü herkes haddini bilecek..geçen hafta klipte hemşire kadınlar aşağılandığı için klip kaldırıldı, siz ne cüretle 30 yıl din adamlarına hakaret ettiniz" ifadelerini kullandı.

1000
icon
halk özgürlük eşitlik hak 6 Aralık 2018 21:11

PİÇ KARI

0 1 Cevap Yaz
Mevlüt 21 Ağustos 2018 18:33

Kendisi unutulmuş satılık biri oldugu için yaşadığını kanıtlamaya medyada yer almaya çalışan inanç üzerinden pazarlamaya çalışan akıl yokuşununum birisi...

0 3 Cevap Yaz
hüseyin yalçın 9 Ağustos 2018 23:45

Türkiye''de bu kadar problem varken şimdi Kemal Sunal krizini çıkartma amacı ne cemilenin ben anlamadım

0 4 Cevap Yaz
Tr 9 Ağustos 2018 10:59

Beyni olmayan sürüngenler

0 3 Cevap Yaz
Tunahan 9 Ağustos 2018 10:57

Cemile bayraktar kemal sunal zannediyorum sadece senin olmayan beynini tahrip etmiştir zihnini kararmıştır. Olsun bu ülkede adamdan sayamadığımız çok insan var

0 2 Cevap Yaz
Huseyin Danaci 8 Ağustos 2018 22:04

Haddini bilecek tek kişi varsa oda sensin Cemile,Türk halkının değerli sanatçı si olan Kemal Sunal filmlerinde din adamlarını degil din adamıyım diye ortalıkta dolanan senin gibi güç yalakali ,soytarılar ve din tüccarlarının ayaklar altına almıştır.

0 5 Cevap Yaz
Arslan Kurt 8 Ağustos 2018 14:25

ÇOK CAHİLSİN ÇOOK. CEMİLE BAYRAKTAR. OKUMAK, GAZETECİ OLMAK BAŞKA BİRŞEY, BİLGİLİ İNSAN OLMAK BAŞKA BİRŞEY. ÖNYARGI YLA PEŞİN HÜKÜM VEREREK İNSANLARA HAD ÇİZMEK ANCAK CAHİLLERİN BECEREBİLDİKLERİ BİR İŞTİR. SEN ÖNCE GAZETECİ OLARAK VEYA BİR PARTİNİN MENSUBU OLARAK , ÖNCE YAŞADIĞIN ÜLKEYİ ÖĞREN, TANI. SEN HİÇ KÖY GÖRDÜN MÜ? ANADOLUNUN KÖYLERİNDE NASIL BİR YAŞAM OLDUĞUNU BİLİRMİSİN ÇOK OKUMUŞ HANFENDİ? AŞ ( YEMEK) BULAMADAN SADECE BİR PARÇA EKMEKLE AÇLIĞINI YATIŞTIRIP UYKUYA YATANLARI BİLİRMİSİNİ? RAHMETLİ KEMAL SUNAL A ÇATAL DİLİNİ UZATMAK YERİNE, SENİN GÖRÜŞÜNE KARŞI ÇIKANLARA HAD ÇİZMEK YERİNE , KEMAL SUNALIN FİLMLERİNİN NE KADAR GERÇEKÇİ OLDUĞUNU VEYA OLMADIĞINI ARAŞTIRSAYDIN BU GÜN BÖYLESİNE BİR CEHALETTE BOĞULMAZDIN. DİN ADAMLARI NA HAKARET DİYORSUNUZ. SORUYORUM. KİM? HANGİ DİN ADAMI? SÖZÜNÜ ETTİĞİNİZ, TÜCCARLAR Mİ?

0 3 Cevap Yaz
HAKLISIN

DÜNYADA İYİ İNSAN ANLAYIŞLI İNSAN KALMADI DERKEN ASLAN KURTLA KARŞILAŞTIM BENİ YANILLTIN KARDEŞİM

0 0
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ