Kılıçdaroğlu "açıklayacağım" dedi; Burhan Kuzu ve troller harekete geçti

Gündem 28 Kasım 2017 13:20
Videoyu Aç Kılıçdaroğlu "açıklayacağım" dedi; Burhan Kuzu ve troller harekete geçti
A
a

Erdoğan ile ilgili açıklayacağı belge merak konusu oldu...

Bugün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun grup toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili açıklayacağı belge merak konusu oldu.

AKP cephesinde başta Burhan Kuzu olmak üzere Twitter trolleri, gece saatlerine birbirinin aynı tweetleri paylaşmaya başladı.

O tweette kullanılan ifadeler şöyle:

“ABD Deniz Baykal’ı indirmek için yurt dışında yüklü parası olduğuna dair belge üretmişti. Bu uyduruk belgeyi muhalif CHP’liler hep kullandılar. Ancak Öymen ABD’ye gitti olayın bir derin Amerika uydurması olduğu anlaşıldı. Demem o ki, Kemal Beyin elindeki tüm belgeler böyle sahte.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise yurtdışında parası olduğu iddialarına sert çıkarak, “Ben neyi ispat edeceğim? Olmayan şey ispat edilir mi? Benim İsviçre bankalarında bir Allah kuruşu param yok ki bunu ispat edeyim. Şimdi ben ana muhalefetin liderine ve diğerlerine diyorum ki: ‘Böyle bir şeyi ispat ettiğiniz anda ben bu makamda durmam, milletvekilliğinde durmam ama siz o makamlarda duracak mısınız?’ Ben bunu söylüyorum, bu kadar açık konuşuyorum” ifadeleriyle karşılık vermişti.

İşte o paylaşımlar:


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR