Kılıçdaroğlu 'Erdoğan FETÖ'nün siyasi ayağıdır' sözünü mahkemede ispatlayacak!

CHP 29 Mart 2018 14:04
Videoyu Aç Kılıçdaroğlu 'Erdoğan FETÖ'nün siyasi ayağıdır' sözünü mahkemede ispatlayacak!
A
a

Kemal Kılıçdaroğlu 'Erdoğan FETÖ'nün siyasi ayağıdır' sözünü mahkemede ispatlayacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na, 250 bin liralık tazminat davası açtı. Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na yönelik açtığı davayı, avukatı Hüseyin Aydın, sosyal medya hesabından duyurdu. 

Aydın, "Kılıçdaroğlu’nun Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik haksız ve mesnetsiz ithamları nedeniyle 250 bin TL’lik manevi tazminat davası açtık. Sayın Cumhurbaşkanımız, başta FETÖ olmak üzere tüm terör örgütleriyle etkili mücadelenin öncüsüdür. Bu gerçek, hangi siyasi görüşten olursa olsun akıl ve vicdan sahibi herkesin takdir ettiği ve edebileceği bir gerçektik. FETÖ ile mücadele edenleri haksız ithamlarla itibarsızlaştırmak hele hele FETÖ ile ilişkilendirmek klasik bir FETÖ taktiğidir ve ancak örgütün amaçlarına hizmet etmektedir. FETÖ dahil tüm  terör örgütlerinin mağlup edildiği bir Türkiye’nin inşasında Sayın Cumhurbaşkanımızın  liderliğinin ne kadar hayati olduğu izahtan varestedir. Bu liderliğin haksız ve mesnetsiz ithamlarla yıpratılmaması ülkesini seven herkesin ortak sorumluluğu olmalıdır." ifadelerini kullandı.

"FETÖ'nün 1 numaralı siyasi ayağı Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal eden zattır. Versin mahkemeye ispat edeceğim" demişti bu vesile ile Kılıçdaroğlu'na ispat imkanı sunulmuş oldu...

1000
icon
Can 29 Mart 2018 16:02

İspatmi avukat kardeş ne istediniz de vermedik HSYK seçimleri Ordu'da yaş kararları özel okul yerleri yerel yönetimler tarafından dahası en vahim i kpss yi ele verdiniz her yere kol budak saldı daha ne olacak avukat daha ne lazım mahkemeye .

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ