Kılıçdaroğlu'nun kardeşine ait hesabı hangi AKP'li kullanıyor?

Gündem 29 Eylül 2017 19:06
Videoyu Aç Kılıçdaroğlu'nun kardeşine ait hesabı hangi AKP'li kullanıyor?
A
a

Türkiye'nin günlerce konuştuğu ve yandaş gazetelerin haber yaptığı mesajların kendisine ait olmadığını söyledi.

Celal Kılıçdaroğlu isimli Twitter kullanıcısı, hem CHP’ye, hem kardeşi olduğu iddiasıyla Kılıçdaroğlu’na hem de Twitter kullanıcılarına hakaret içerikli mesajlar yazıp, cevaplar veriyordu.  Fidel Okan, Celal Kılıçdaroğlu adıyla paylaşım yapan kullanıcıya dava açtığını, ancak Celal Kılıçdaroğlu’nun verdiği ifadesinde, hiçbir sosyal medya hesabı olmadığını iddia ettiğini belirtti.

GÖKÇEK Mİ? 

Okan bu hesaptan paylaşılan mesajları bir belediye başkanının kontrolündeki ekip tarafından yapıldığını öne sürdü. Okan'ın iddiası Celal Kılıçdaroğlu hesabının açılmasından beri her paylaşımını rt'leyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'i getirdi. 

Celal Kılıçdaroğlu’nun ifadesine göre, atılan tweetlerin hiçbirisini kendisi atmazken, kendi ismiyle Twitter adresini kullanan kişilerden de şikayetçi olduğunun altını çizmiş.

Celal Kılıçdaroğu'nun ifadesi şu şekilde:

 

Celal Kılıçdaroğlu hesabı tamamen kapatılırken, Okan, Kılıçdaroğlu’nun doğru söylediğini düşünmediğini belirtti.

Okan, “Benimle ilgili her twitine dava açtığım bu meczubu siyasi amaçları için kullanan şerefsiz takımının peşini bırakmayacağım! Bu hesaptan paylaşılan videoları çektirip meczubu parlatıp 'duygusal' ilişkilere giren aşağılık belediye başkanının maskesini indireceğim!” derken, "Yargılanacağın ve işlediğin suçlardan dolayı cezaevine gireceğin günler çok uzak değil! Bekle bakalım...” diye yazdı.
Fidel Okan, hesabın kapatıldığını şöyle duyurdu: "Twitter'ın mavi onay işareti dahi verdiği hesabın kendisine ait olmadığını bildirdiği için bu hesap Twitter tarafından tamamen kaldırılmış"

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ