Komünist Başkan hedef büyüttü! O ilden aday oldu

Gündem 7 Ocak 2019 20:50
Videoyu Aç Komünist Başkan hedef büyüttü! O ilden aday oldu
A
a

Türkiye'nin en iyi Belediye Başkanı ''Komünist Başkan'' hedef büyüttü! O ilden aday oldu

Tunceli'nin Ovacık Belediye Başkanı Türkiye Komünist Partili (TKP) Fatih Mehmet Maçoğlu, partisinden Tunceli Belediye Başkanlığı için aday oldu.

Sosyalist Meclisler Federasyonu (SMF) tarafından yapılan yazılı açıklamada, Tunceli merkez ile birlikte kentin 4 ilçesinde belediye başkan adaylarının belirlendiği duyuruldu. Açıklamada Tunceli’de il merkezi ile Pülümür, Mazgirt, Hozat ve Ovacık ilçelerinde SMF’nin belirlediği adaylarla seçime gidileceği  belirtildi. Açıklamada Tunceli Belediye Başkanlığı için halen Ovacık Belediye Başkanı olan Fatih Mehmet Maçoğu, Ovacık Belediye Başkanlığı için Hayati Güngören, Hozat Belediye Başkanlığı için Yılmaz Cesur, Pülümür Belediye Başkanlığı için Birgül Ateş Çicek ve Mazgirt Belediye Başkanlığı için Derya Öz’ün aday gösterildiği belirtildi.

MAÇOĞLU: SEÇİMİ KAZANACAĞIMIZDAN HİÇBİR KUŞKUMUZ YOK

Ovacık Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Tunceli Belediye Başkan adaylığıyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

“5 yıldır Ovacık deneyimi yaşıyorum. Halkçı belediyecilik, şeffaf belediyecilik ve katılımcı belediyecilik konusunda Türkiye’ye örnek bir belediye olduk. Halkı üretime kattık, kurduğumuz kooperatifler ile halkı üretime katarak köylünün organik ürünlerini Türkiye pazarında belli bir standarda getirdik. Amacımız halkçı belediyeciliği Tunceli merkezde de Türkiye’ye tanıtmak. Seçimi kazanacağımızdan hiçbir kuşkumuz yok. 31 Mart Pazar akşamı Dersim belediyesini biz kazanacağız. Türkiye’ye halkçı bir belediye örneği, katılımcı bir belediye modeli ve şeffaf bir belediye örneğini Tunceli merkezde de göstereceğiz. Dersim halkı adaylığımı büyük bir sevinçle karşıladı, çalışmalarımıza başladık.”

1000
icon
Esat dogan 8 Ocak 2019 12:47

Sayin baskan sizi devamli takip ediyorum Turkiyede tek insan sevgisi ile dolu bir insansin her seyin en iyisi sizde mevcutdur. Siz Istanbul Ankara Izmir sehirine koydaniz yeminnen tum oylar sag sol demeden gelir Ama Tunceli herkesden sansli hayirli olsun TAKIPDESINIZ

0 4 Cevap Yaz
Sezgin karaman 7 Ocak 2019 23:52

Şimdiden hayırlı olsun kazanacaginizdan hiç kuşkumuz yok sizinle beraber tunceli kazanacak sayın başkanım safranboludan saygılar

1 3 Cevap Yaz
👏👏👏

Merhaba cani gönülden tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum.Emsal teşkil edeceksiniz

0 1
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ