Maduro da kandırıldı: AKP'den ABD'ye sıcak mesajlar!

Dünya 12 Temmuz 2018 14:28
Videoyu Aç Maduro da kandırıldı: AKP'den ABD'ye sıcak mesajlar!
A
a

Venezuela Lideri Nicolas Maduro da kandırıldı: AKP'den ABD'ye sıcak mesajlar...

AKP Genel Başaknı Erdoğan'ın eski Basın Sözcüsü ve yazar Akif Beki, bugünkü yazısında Venezuela Lideri Nicolas Maduro'nun umduğunu bulamayacağını açıkladı.

Maduro'nun ziyaret ettiği “Diriliş Ertuğrul” dizisinin kahramanı Engin Altan Düzyatan'ın çocuğunu ABD vatandaşı olması için orada doğum yapıldığını hatırlatan Beki şunları söyledi:

"Belli ki kaybettiği o rüya ortaklığı Türkiye’de arıyor Maduro, partner açığını bizimle kapatmak istiyor.

İstanbul’da seslendiği iş insanlarına 'İnsanlığın ortak rüyasını birlikte gerçekleştirebiliriz, yeni bir dünya kurabiliriz, iyi bir başlangıç için gelin dolara karşı sanal paramız Petro’yla iş yapalım' diye teklifte bulunuyor.

Fakat sorun, duygudaşlık motivasyonuyla etkilemeye çalıştığı o salonda, fantastik bir senaryonun uygulamada gaza getirebileceği tek kişinin bile çıkmayacak olması.

Üçüncü dünyacı ateşli nutuklardan alkışı esirgemez kalabalıklarımız. Ama geleceğe yatırım yapacakları zaman da dünyanın en gerçekçi, en realist insanı kesilirler. Bakınız, Engin Altan Düzyatan pratiği.
Varisi Maduro, Chavez’in Ahmedinecad İran’ıyla yakaladığı duygusal ilişkiyi ‘başkanlık Türkiye’siyle kurabileceğini düşünüyorsa yanılıyor.

Bakanlık devir teslimlerinde dünyaya verilen mesajlara bakın anlarsınız.

Yeni dönemin havası, küresel düzenle daha çok entegre olmak, piyasa kurallarına daha sıkı bağlılık ve hayatın gerçekleriyle kavgadan daha çok kaçınmak. Üzgünüm yani hazret!"

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ