A.Ahmet Özdemir

Bırakın 'Kudüs'ü, Mekke işgal altında!

16 Mart 2018 01:17
A
a
İslam Dünyası’nın fitne unsuru, bölücü mihrakı Suudi Arabistan, tüm İslam Dünyası tarafından kutsal kabul edilen Mekke’yi yani bir anlamda Kâbe’yi işgal altında tutmaktadır!
İngilizlerin kuklası, ABD’nin devşirmesi Suud hanedanlığı, Kâbe’yi ABD ve İngiltere’ye peşkeş çekmiştir!

Bugün, Kâbe İsrail’in işgali altındadır!

İslam Dünyası’nın çoğunluğu Sünni mezhebinden oluştuğu için ses çıkartmamakta, bu rezalete tek ses çıkaran ülke olarak İran İslam Cumhuriyet’i görülmektedir.
Anlaşılan işgal altında olmayan tek İslam ülkesi Başkenti; Tahran’dır!

Birilerinin ‘’Reis’’leri bu işgale sessiz kalmakta, ön ayak olmaktadır!
Sözde ve göstermelik toplantılarla, değer taşımayan, hukuki zemini olmayan kararlar alınarak Müslümanlar uyutulmakta, gözleri boyanmaktadır!
Gazları alınan Müslümanlar, adım adım tükenmekte ve çökmektedir! Siyonist ve Emperyalist düşman sinsileşmiş namertleşmiş tuzaklarla, Müslümanlığın altını oymakta. Ortadoğu coğrafyasını istikrarsızlaştırmak istemektedir!

Örneğin; Kürtlerin Yahudilerden devşirdiği Barzani, bölgede Kürt Devleti’nin öncüsü olmak istemiş ve Irak’ın kuzeyinde Barzanicik oluşturmaya kalkmıştır. Bu oyunu bozan tek ülke İran olmuştur, keza aynı İran; coğrafyanın gayrimeşru çocuğu İsrail’i (Hizbullah eliyle) tokatlayan tek Müslüman ülke olma şerefine erişmiştir!
Ortadoğu’da şerefli olmak bedel ödemektir! Ülkenizde Suudi Arabistan gibi, Türkiye gibi ve diğer Ortadoğu ülkeleri gibi(Suriye, Lübnan hariç) ABD üssü bulundurmuyorsanız, başınıza gelmeyen kalmaz!
Örnek; Suriye’dir, Libya’dır, Yemen’dir!

O üsler, coğrafyanın gayrimeşru çocuğu İsrail’in güvenliği için çok büyük önem arz etmektedir!
Coğrafyanın yerlisi gibi görünen yani öz evlat olması beklenilen ülkeler, gayrimeşru çocuğa kol kanat olmakta, karşısında duranları ezip geçmek istemektedir!

Bu durumun örneği; Suudi Arabistan’ın, İran ile savaşmak istemesidir. ABD’nin, İsrail’in arkasında (lojistik ve ekonomik) destek olacağı savaş yakındır!
İran’ı son günlerde karıştırmak istemeleri de, bu savaşın zeminini oluşturmak maksatlıdır!

Fakat mağlup olup işgal altında olan Kâbe’yi, gerçek sahiplerine vermek zorunda kalacaklardır!
1000
icon
Ramon 17 Kasım 2019 12:43

Çok doğru Suudiler ABD ve İsrail'in köpeğidir zatı alayı yok edilmeden İslam doğrulamaz

0 1 Cevap Yaz
doğan kaya 25 Mart 2019 00:15

dilinize sağlık çok doğru bir tesbit yapmışsınız hatta kabedeki luks otellerin gerçek sahiplerinin yahudi iş adamlarının olduğunu bilmeyen zengin sözde hacıabiler yatacak yeriniz yok

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU