Maltepe Belediye Başkanı: Kılıçdaroğlu öncülüğünde toplantıdayız...

Gündem 12 Nisan 2019 22:36
Videoyu Aç Maltepe Belediye Başkanı: Kılıçdaroğlu öncülüğünde toplantıdayız...
A
a

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç açıkladı: Kılıçdaroğlu öncülüğünde toplantıdayız...

Barış Yarkadaş AKP'liler ve MHP'lierln hakimleri tehdit etmesi sonucu sayıma yarına kadar ara verildiğini duyurarak, “Maltepe'de AKP ve MHP'lilerin müdahalesi yüzünden sayımlar durmuştu...Bir grup AKP ve MHP'linin Maltepe'deki oy sayım alanına girip HAKİMLERİ ALENEN TEHDİT ETMESİ üzerine başlayan gerginlik duruldu. AKP ve MHP oyların sayılmasını neden istemiyor? 'Kurul sayısının artırılacağı'nı medya bile biliyorken 'Bizim haberimiz yoktu' demenin anlamı nedir?​... İşte bu görüntülerin ardından sayımlara YARINA KADAR ara verildi. Sayım işlemi Cumartesi sabahı hakimlerin verdiği karar üzerine iki değil '20 KURUL'la devam edecek” bilgisini paylaştı.

"OLAĞANÜSTÜ TOPLANTIDAYIZ"

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç da “İstanbul’a Maltepe’den sahip çıkıyoruz! Genel Başkanımız @kilicdarogluk öncülüğünde tüm parti kurullarımızla Maltepe’de olağanüstü toplantıdayız. İstanbul @ekrem_imamoglu’nu ve sosyal demokrat yönetimi tercih etti. Söz bitti. Halkın iradesini kimseye kurban etmeyiz” ifadelerini paylaştı.

1000
icon
Guner 13 Nisan 2019 01:22

Halkın iradesi,kimseye kurban edilmemeli. Halk Ekrem imamoglunu seçti. Buna karşı kimse gelemez. Ülke iradesi özgürdür ,kimsenin tekelinde değildir.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR