Meclis ondan kurtuldu ama biz kurtulamadık: Erdoğan'ın resimleri devlet dairelerine asılmalı!

Gündem 21 Temmuz 2018 15:59
Videoyu Aç Meclis ondan kurtuldu ama biz kurtulamadık: Erdoğan'ın resimleri devlet dairelerine asılmalı!
A
a

Eskimiş TBMM Başkanı İsmail'den çirkin teklif: "Devlet dairelerine Erdoğan'ın resimleri asılmalı"

Samsun'da açıklamalarda bulunan TBMM eski Başkanı İsmail, "Türkiye'nin devlet başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resimleri devlet kurumlarına asılmalı" diyerek skandala imza attı...

Meclis Başkanlığı döneminde Atatürk ve Cumhuriyet'in kurucu unsurlarıyla ilgili olumsuz tutumuyla bilinen İsmail, Samsun’da Milli Türk Talebe Birliği'nin düzenlediği "Vefa ve Kardeşlik Buluşması" konulu konferansa katıldı.

Burada açıklamalarda bulunan İsmail, devlet dairelerine Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın resimlerinin asılması gerektiğini söyledi. 

Anayasa değişiminin önemli bir faaliyet olduğunu söyleyen Kahraman, "Bu 26'ncı dönemin bir güzel faaliyeti de anayasa değişimi oldu. Bir önceki çalışmalarda 25 ay süren anayasa çalışmaları oluyordu. Bu anayasa değişikliğinde zaten belli değil mi? Dünya anayasanın değişmesini istemiyordu. O yüzden değişmesi gerekiyordu. Çok güzel oldu inşallah. Bunun yansımasını da göreceğiz.

Şimdi Türkiye’nin başında bir devlet başkanı var. Herkesin saygı duyduğu ve duyması gerektiği. Artık yakında buralara da bir resmi asılacak. Dairelerde bu olmalı. Recep Tayyip Erdoğan’ın resimleri asılmalı. O milletin seçtiği devlet başkanıdır. Güzel şeyler oldu ve güzel şeyler olacak inşallah" ifadelerini kullandı. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ