Melih Gökçek'e yakın isim İYİ Parti'de Gençlik Kolları Başkanı!

İYİ Parti 25 Mayıs 2018 22:07
Videoyu Aç Melih Gökçek'e yakın isim İYİ Parti'de Gençlik Kolları Başkanı!
A
a

Melih Gökçek'e yakın isim İYİ Parti'de Gençlik Kolları Başkanı oldu...İşte ayrıntılar;

İYİ Parti İzmir milletvekili adayı olan ve listede birinci bölge 5'inci sırada yer alan Gençlik Kolları Kurucu Genel Başkanı Osman Ertürk Özel, önce adaylıktan istifa etmişti.

Osman Ertürk Özel, Genel Başkanlık görevini bıraktığını da sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmıştı. Özel, "Türkiye'nin cesur iyilerinin, İYİ gençliğin ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener'in başarılı olması için azimle çalışmaya devam edeceğim. Bununla birlikte, gördüğüm lüzum üzerine Gençlik Kolları Genel Başkanlığı görevimden istifa ediyorum" mesajını yayımlamıştı.

Osman Ertürk Özel’in istifasının ardından Gençlik Kolları Genel Başkanlığı görevine İYİ Parti Ankara 3. sıra adayı Gökhan Beker’in kardeşi Oğuzhan Beker getirildi.

Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer, bugünkü yazısında Oğuzhan Beker’in İYİ Parti’de tartışma yarattığının işaretini “1996 doğumlu Beker’in hiç bir siyasi altyapısının olmadığı belirtiliyor” sözleriyle vermişti.

İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Oğuzhan Beker’in Gökçeklere yakın bir isim olduğu iddia edildi.
Sosyal medyada Oğuzhan Beker’in Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’le birlikte yer aldığı fotoğrafı yayımlandı.

İşte o fotoğraf:

Ankara Genç İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi de olan Oğuzhan Beker’in geçen yıl AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “istihdam seferberliği”ne destek vermesi de dikkat çekti.

İşte o haber:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ