MHP'den Numan Kurtulmuş'a ağır sözler!

Gündem 27 Eylül 2018 22:31
Videoyu Aç MHP'den Numan Kurtulmuş'a ağır sözler!
A
a

MHP'den AKP'li önemli siyasetçi Numan Kurtulmuş'a ağır sözler...

İstifa eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ile atışmaları bilinen AKP İstanbul Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’a MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’tan ağır eleştiriler geldi.

MHP’li Enginyurt, Numan Kurtulmuş’un AKP içinde Truva atı olduğunu, MHP düşmanlığı yaptığını ve ittifakı yıkmak için elinden geldiğini yaptığını belirterek, harcadığı insanların ahıyla tarihe gömüleceğini yazdı.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’a “İş Kur üzerinden kurumlara işçi alınacak, Ak Partinin apoletsiz kumandanı liste yapıyor” diyerek isim vermeden eleştirdi ve “Hepsini o verecek, aferin alıp, başarılı Vekil olacak(.) Efendi!, Kul hakkı yiyorsun kul hakkı. Allah tan korkmaz, kuldan utanmaz! Partinin ismi Adalet, adil olsana. Torpilci torpilli.” dedi.

MHP’li Enginyurt’un tweetleri:


 

BAHÇELİ’DEN HABERSİZ KİMSE GÖRÜŞEMEZ

MHP’li Cemal Enginyurt, AK Parti ile MHP arasında gerçekleşen ve AK Partililerin gayriresmi dediği Af görüşmesi hakkında da, MHP’nin içerisinde hiç kimse, Liderin haberi ve bilgisi olmadan görüşme yapamaz” demişti.

İşte o tweet:

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ