MHP'den Ozan Arif'e skandal sözler: CHP tetikçisi, süpürge bıyıklı...

Gündem 7 Aralık 2018 23:29
Videoyu Aç MHP'den Ozan Arif'e skandal sözler: CHP tetikçisi, süpürge bıyıklı...
A
a

AKP'nin yedek partisi MHP'den halkın ozanı Ozan Arif'e skandal sözler: CHP tetikçisi, süpürge bıyıklı...

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 'Bir Şarlatana Cevap' başlıklı bir açıklama yaptı.

Yalçın yaptığı açıklamada ünlü Halk Ozanı Ozan Arif'e çok sert sözler kullandı.

'Milliyetçi hareketin geçmişini iyi bildiği bir ozan taslağı, uzun bir süredir Ülkücülerin katilleriyle birlikte saf tutmuş, çapsızlığını ve ciğersizliğini gizlemek için MHP aleyhtarlığını kendine kamuflaj vasıtası haline getirmiştir diyen Semih Yalçın, 'Pusulalarını, istikametlerini şaşıranların sazcısı unvanını hak eden bu aşık müsveddesi; aslında âşıklık geleneğinin yüz karası, Ülkücü camianın da yarım asırlık tufeylisidir. Sülük gibi yıllarca Ülkücü Hareketin sırtına yapışan, Ülkücülerin duygularını sömürerek geçimini sağlayan bu sazcı;MHP ve Ülkü Ocakları'nın etkinliklerinde para karşılığı yer alan, para verilmediği zaman etkinliklere katılmayan bir yüzsüzdür.'dedi.

Arif'e 'süpürge bıyıklı şarlatan' diye çıkışan Yalçın, 'Bu hadsiz, densiz, haddini bilmez, terbiyesiz ve edepsiz mahlûk; Genel Başkanımız hakkında kullandığı ifadeler aslında kendisini tarif etmektedir. Şeref ve haysiyet bu ozan müsveddesinin ruhundan öylesine kazınmıştır ki karakter ve seciyesi saydam bir tabaka hâline gelmiştir. Bahse konu ozan taslağı artık Ülkücü Hareket nezdinde haysiyet ve itibarı beş paralık olduğu, artık Ülkücülerin gözünden de gönlünden de düştüğü için kendine yeni çıkış yolu, yeni menfaat kapıları aramaktadır.' ifadelerini kullandı.

Ozan'ın CHP'nin tetikçisi olduğunu ifade eden Yalçın, Halk TV’ye çıkıp MHP Genel Başkanına saldıran Arif'in CHP tarafından ulusalcılık yemiyle avlandığını ve Halk TV’de bilerek  programlara çıkarıldığını iddia etti.

Yalçın sözlerini şu şekilde sürdürdü;

'MHP ve Ülkücü Hareket; süpürge bıyıklı âşık müsveddesi gibi Ülkücü Hareketin mazide ne uğurda şehitler verdiğini unutarak geçmişine, geleceğine, büyüklerine ve küçüklerine sövüp bunu da şecaat zannedenleri ebediyen hafızasından silmiştir. Türkiye’nin beka mücadelesi verdiği günlerde CHP’nin dolmuşuna binerek kargaşa inşaatına taş taşıyanlar, düşmanlarımızın Türkiye’yi sıkıştırabileceği siyasi vasatın hazırlanmasına amelelik ve taşeronluk edenler, gelecekte hakikati idrak edip pişman olduklarında iş işten geçmiş olacaktır. '

 

1000
icon
Demir 15 Şubat 2019 18:41

Cinsi batasıca ukala sarhoşş cibilyetsizlik bi üzerinize yapışmış farkında değilsiniz

0 0 Cevap Yaz
Mustafa 11 Aralık 2018 11:55

Yağlı kemik iti akp nin köpeği.Seni de kapılarına bağladılar

2 0 Cevap Yaz
Kenan 9 Aralık 2018 08:03

Satılmış köpek havlama siz gidin tayip in dizinin dibinde oturun

0 2 Cevap Yaz
Aydin 9 Aralık 2018 06:45

Bu zamana kadar ozan iyiydi gerçekleri söyleyince kötümü oldu o halkın ozanidir kendinize gelin

0 5 Cevap Yaz
KARAMELEK 9 Aralık 2018 01:18

Halk tv, Ozan Arif, Muhalif haberler ve takipçiler... ne denir? Körler sağırlar birbirini ağırlar. Bu denklemde zaten farklı bir yorum olması beklenmez, niye yoruyorsunuz kendinizi boşa.

3 1 Cevap Yaz
Yalçın 9 Aralık 2018 00:22

Doğruya doğru, yanlışa yanlış dediğiniz zaman adam oluyorsunuz. Çıkarlarınız uğruna davanızı terk eden sizsiniz. Gerçek milliyetçiler her şeyin farkında, Ozan Arif'e çamur atmayı bırakın.

1 11 Cevap Yaz
Muharrem şirin 8 Aralık 2018 23:55

Hadi ordan köpek sen anca kemik yalarsın.

1 7 Cevap Yaz
kaya 8 Aralık 2018 23:54

mhp nin tamamini toplasaniz 1 ozan arf etmez. ben 60 yasindayim ozanimiz her zaman ayni cizgisinde devam etmistir . her zman yanlisa yanlis demistir.bahceli ve yalakalari gibi tayip erdogana agiza alinmayacak haretler edip vede yanasmasi oldular. onlarda biraz hasiyet olsaydi tayibin yanasmasi omazdi. tugrul turkes gecici hukumet gorevini kabul ettigi icin partiden ihrac etmisti. bunudami hatirlamadiz. bahcelinin oldugu bir mhp yi gercek vatan sever ulkuculer terketmistir. allahinizi seveyorsaniz 30 yilda bir tane yaptigi icraat varmi ulke adina.

1 14 Cevap Yaz
Uney 8 Aralık 2018 22:29

Yapmayın yıllaın. yorgunlu vefası var OZAN ARİF TAM. BİR VATAN SEVDALISIDIR

1 11 Cevap Yaz
Şendoğan GÜMÜŞER 8 Aralık 2018 16:54

Tükenmislik sendromu yazık sana yazık

1 5 Cevap Yaz
Mehmet Çelik 8 Aralık 2018 15:38

Sen yıllardır Sülük gibi MHP nin sırtından geçinen biri olarak. Vatana millete ne faydan oldu. Yalama Melih Gökçek beslemesi Semih Yalçın . Sen git akp ye hizmet et.

0 20 Cevap Yaz
Hasan kaydi 8 Aralık 2018 13:50

SAYIN YALÇIN DÖNÜP BİRAZ KENDİNİZE BAKSANİZ,KİMİN FIRILDAK GİBİ DÖNDÜĞÜNÜ GÔRECEKSİNİZ

1 22 Cevap Yaz
Lokman Ates 8 Aralık 2018 12:11

Adam şaymıştık bunları!

0 9 Cevap Yaz
Tarsus 8 Aralık 2018 11:36

Ülkücülerin sırtından geçinmek denildiğinde MHP genel merkezinden başkası akla gelmiyor . Sizin yatacak yeriniz yok buldok bozuntusu

0 19 Cevap Yaz
Çakır 55 8 Aralık 2018 01:04

Hasiktir lan dangalak ozan arif adam gibi adam sizin gibi sirk maymunu degil

0 27 Cevap Yaz
Tekeyöreli ali 8 Aralık 2018 00:10

Biz hep ülkücü ülkücünün kardesi bilirdik ne hallere düstük

1 14 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ