MHP'den Soylu'ya cevap: Şehit cenazesine herkes katılabilir!

Gündem 29 Haziran 2018 21:31
Videoyu Aç MHP'den Soylu'ya cevap: Şehit cenazesine herkes katılabilir!
A
a

MHP'den Süleyman Soylu'ya hiç beklemediği cevap: Şehit cenazesine herkes katılabilir!

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, 'Şehit cenazelerine herkes katılabilir. Neticede şehidimiz, vatandaşlarımız katılabilir' açıklamasını yaparak Süleyman Soylu'ya şok yaşattı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, kayıt yaptırmak için geldiği İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun CHP İl Başkanlarının şehit cenazelerine alınmaması talimatıyla ilgili, "Açıklamasını detaylı bilmiyorum. Şehit cenazelerine herkes katılabilir. Neticede şehidimiz, vatandaşlarımız katılabilir. Polemik konusu olan nedir bilmiyorum" dedi.

'İHTİYAÇ VARSA OHAL KONUSUNDA ÇEŞİTLİ KANUNLARDA DÜZENLEME YAPILABİLİR'
Kalaycı, OHAL'in kaldırılmasıyla ilgili çeşitli düzenlemeler yapılacağı ile ilgili, "OHAL sistemindeki bazı düzenlemelere ihtiyaç varsa çeşitli kanunlarda düzenleme yapılabilir" dedi.

'MHP ASLA PAZARLIK YAPMAZ'

Mustafa Kalaycı, MHP'nin hükümette yer alıp almayacağı sorusuna ise, "MHP asla pazarlık yapmaz. MHP bir talepte de bulunmuyor. Anayasamıza göre tüm tasarruf Cumhurbaşkanımızda. Cumhurbaşkanımız kendisiyle uyum sağlayacak arkadaşları kendisi belirleyecektir. Bu bakan olur bürokrat olur. Bu konuda bizim bir talebimiz ya da pazarlığımız yok. Asla da olmayacaktır" dedi. Kalaycı, Cumhurbaşkanından bir teklif gelmesi durumunda değerlendirme yapıp yapmayacakları sorusuna ise, "Sayın Cumhurbaşkanımız ne yapacak bilmediğimiz için şu an değerlendirmemiz erken olur" yanıtını verdi.

1000
icon
Yeliz 30 Haziran 2018 03:34

Helal olsun MHPli kardeşimize hiç yakışmadı soylu beye ..insanlı bu dur işte.. insanlarımızı birbirine kaynaştırmalıyız ayrıştırmamalıyız.. tebrikler Mustafa Kalaycı

0 0 Cevap Yaz
AHMET HALIL ERSIN 30 Haziran 2018 02:44

HADI DIYELIM CANLI KARSITLARINIZA ! POMPALI TÜFEKLI ! KALASNIKOFLU ! TABANCALI ! BICAKLI AK - ITLERINIZLE SALDIRIYORSUNUZDA ; DEVLETIN POLISI HIC KARSI KOYAMIYOR VEYA ONLARI KORUYOR DAAAA ! ? PEKI AMMA ; SIZIN DININIZ NE BIUCIM DIN ! NE BICIM BIR INANCTIR KI ;!! ?? MILLETIMIZIN KENDI CENAZELERINE ! MAKAMI VE KISILIGI NE OLURSA OLSUN ! ? CENAZEYE KATILMAK ( ISLÄM DINIMIZDE ! ) VEFAT EDEN KISIYE KARSI ; EN SON MANEVI VE KUTSAL GÖREVI YAPMAKTIR ! PEKI AMMA ; SIZIN SOYUNUZDA ! ? SOPUNUZDA ! KANINIZDA ! GENLERINIZDE ! ? MILLIYETINIZDE ! INANCINIZDA MI VAR BOZUKLUK ! YOKSA BEYNINIZDE MI ! ? HADI YASAYAN INSANLARIMIZI 25 HAZIRANDAN BERI AYIRIMCILIK LA TESVIK VE TAHRIK EDIYORSUNUZ DA ( ANAYASAL BIR SUCTUR ! ) PEKI AMMA ÖLÜLERINDEN ; ÖZELLIKLE SEHIT KARDESLERIMIZIN ÖLÜLERINDEN NE ISTIYORSUNUZ ! ? SIZDE BIRAZCIK OLSUN ! IMAN ! ALLAH INANCI VARMI ! ? SIZ NE SOYSUZ INSANLARSINIZ YAHU !! SIZ BUKADARDAMI CIBILIYETSOIZ ! SEREFSIZ ! ÖLÜYE SAYGISIZ INANCSIZ ! YÜCE DINIMIZIN ESKI SIMSARLARI OLARA

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ