MHP dükkanı kapattı: İstanbul, İzmir ve Ankara'da aday gösterilmeyecek

Gündem 24 Kasım 2018 11:50
Videoyu Aç MHP dükkanı kapattı: İstanbul, İzmir ve Ankara'da aday gösterilmeyecek
A
a

Bahçeli'den flaş açıklama! MHP dükkanı kapattı: İstanbul, İzmir ve Ankara'da aday gösterilmeyecek

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "İstanbul, Ankara ve İzmir'de aday göstermeyeceğiz" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, daha önce grup toplantısında; ittifakın bozulduğunu ve büyükşehirlerde aday çıkaracaklarını açıklamıştı.

Bahçeli, partisinin Antalya kampında yerel seçimle ilgili yaptığı açıklamada bu düşüncesinden geri adım attım. MHP Genel Başkanı Bahçeli, 'İstanbul, İzmir ve Ankara'da' aday çıkarmayacaklarını ve AKP'nin adayını destekleyeceklerini açıkladı. 

Bahçeli'nin konuyla ilgili açıklamaları şu şekilde:

31 Mart seçimlerinden alınacak sonuçlar için elimizi taşın altına koyacağız. Buradan açıkça ilan ediyorum. MHP İstanbul'un yanı sıra Ankara ve İzmir'den aday göstermeyecektir. Adalet ve Kalkınma Partisi'nin adayları kim olursa olsun desteğimiz tam olacaktır. Diğer her yerde adaylığımız vardır, adaylığı belli olan arkadaşlarımız da çalışmaya devam etmektedir. Zillet ittifakının paydaşı olan CHP, HDP ve İP her nerede aday çıkarırlarsa çıkarsınlar biz hazırız, onlarla her seviyede mücadeleye hazırız. Ona buna bakmayacağız, kulak asmayacağız. Türkiye'yi yem ettirmeyeceğiz, tutsak düşürmeyeceğiz. Mesele cumhur ittifakı, mesele cumhurbaşkanlığı hükümet sistemidir. Kim ne söylerse söylesin fasa fisodur. İnandığımız söylüyoruz. İrade, ilke ve inançlarımız doğrultusunda da hareket edeceğiz. MHP siyasetini millete göre yapar. 

1000
icon
Ali 26 Kasım 2018 09:34

Mhp izmirde o istanbulda o ankarada aday bulamadı gitti akp artıgı melih e yalvardı olmadı şimdi aday göstermiyecegim diyor bu yalanı kimse uemez

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR