MHP nerede Atatürkçü varsa hedef alıyor! Sırada Ali Koç var

Gündem 2 Şubat 2019 15:05
Videoyu Aç MHP nerede Atatürkçü varsa hedef alıyor! Sırada Ali Koç var
A
a

MHP nerede Atatürkçü varsa hedef alıyor! Sırada Fenerbahçe Başkanı Ali Koç var

Kayısı Haber’in Genel Yayın Yönetmeni Mahir Temur, Malatya MHP milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Celal Fendoğlu röportajda Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’u hedef aldı. Fendoğlu, Fenerbahçe-Yeni Malatyaspor maçında, Yeni Malatyaspor yöneticilerine yapılan muameleyi eleştirirken, Ali Koç’un TFF temsilcisini el işareti ile ayağına kadar çağırıp uyarılarda bulunmasına karşı çıktı.

Celal Fendoğlu röportajda, şunları anlattı:

“TFF’nin Profesyonel Kurul Üyesi Ali Düşmez ben ve Adil Gevrek beraber oturuyorduk. Tarafsız olması gereken TFF’nin stattaki en yetkilisi yani gözlemcilerden hakemlere kadar stattaki tüm görevlileri gözlemleyen Ali Düşmez, maç 2-2 devam ederken Fenerbahçe Başkanı Ali Koç locasında bize doğru dönerek parmak işaretiyle ‘gel gel’ dedi. Hatta Adil Başkanımız kendisini anladı ayağa kalkınca yine el hareketiyle ‘sen kal’ deyip Ali Düşmez’i gösterdi. Bu TFF’nin yetkilisi Ali Düşmez de kalkıp Ali Koç’un locasına gitti. Ali Koç yaklaşık 3 dakika bi şeyler anlattı TFF’nin en yetkili zatı muhteremine. Yerine oturunca 15 saniye sonra ‘Ne talimatı aldın. Yakışıyor mu bir el hareketiyle Ali Koç’un ayağına gitmen’ dedim. ‘Yanlış anladınız benim arkadaşımdır’ deyince çağıramazlar seni… Türkiye Futbol Federasyonu yetkilisini kimse ayağına çağırmamalı dedim.”
ALİ KOÇ'UN TELEFON MÜZİĞİ İZMİR MARŞI!

Spor Toto Süper Lig’in 19. haftasında sahasında Evkur Yeni Malatyaspor’u 3-2 yenen Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç’un maç sonrası basın mensuplarına yaptığı açıklama sırasında cep telefonu çaldı. Ali Koç’un İzmir Marşı şeklinde çalan telefon melodisi, sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR