Mısıroğlu’ndan Diyanete övgü, Atatürk’e skandal sözler

Gündem 13 Kasım 2018 15:12
Videoyu Aç Mısıroğlu’ndan Diyanete övgü, Atatürk’e skandal sözler
A
a

Sözde tarihçi, BOP'çu ve Yunancı Kadir Mısıroğlu’ndan Atatürk’e skandal sözler

Ulu Önder Atatürk’e ettiği hakaretler ile gündeme gelen sözde tarihçi Kadir Mısıroğlu, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın ziyareti sonrası bir video yayımladı. Atatürk düşmanı ve sözde tarihçi Mısıroğlu, kendi Youtube hesabından Atatürk’ün 80. ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’da yayımladığı videoda Erbaş için “Şeyhülislam” ifadesini kullandı. Atatürk Düşmanı ve sözde tarihçi Mısıroğlu ayrıca Ulu Önder Atatürk ile ilgili hakaret dolu ifadeler kullanmaya devam etti.

Sözde tarihçi ve Atatürk düşmanı Mısrıoğlu çektiği videoda şu ifadeleri kullandı:

Bir yatakta yattığım talebelikte arkadaş, bakan oldu beni tanımadı. Birisi tanıştırdı. O da hala hayatta. Bunları hep gördüm. Şimdi de Reisi Cumhur ziyaretime geliyor. Hele hele Diyanet İşleri. Şeyhülislam geliyor ziyaretime. En korkak müessese Diyanet'ti. Şu Şeyhülislam'ın beni ziyarete gelmesi var ya tarihi bir hadisedir. Ben vebalıydım. Kemal ilah. Ona karşı laf söyleyen birisini nasıl ziyaret edersin?

ATATÜRK’E HAKARETE DEVAM ETTİ

Sözde tarihçi Mısıroğlu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e hakaretlerine devam etti. Atatürk’ün yeni bir devlet kurmadığını iddia eden Mısıroğlu, şu ifadeleri kullandı.

Irk için mi dövüştük Yunanla? Sen bir imparatorluk bakiyesisin. Sen ırk üzerine bir devlet kuramazsın. Zaten Mustafa Kemal bir devlet kurmuş değildir. Devlet kurucuları lafı da yalan. Rejim değiştirmiştir. Bizim devletimiz vardı. O devletin rejimini değiştirmiştir. Rejim şeriattı, gavurluk yaptı.

İŞTE O ANLAR:

1000
icon
Zafer koprulu 14 Kasım 2018 23:16

O zaman senin ananida yunan sikerdi sende kirma birisi olurdun yari yunan yari turk ama senin ceddin zaten sikilmis olmasaydi yunani korumazdin var bi bozukluk o fes dedigin kafana taktigin sey osmanliya avrupalilar tarafindan getirldi ve giydirilidi Ben fatihi yavuzu hic bir padisahimizi son donemdekiler haric gormedim nerden cikti bu fes kim takti onu kafana ingiliz kraliyet ailesimi yoksa osman bey mi hadi cevap ver veremessin cunku sen ve senin gibiler kralicenin kolesidir allahin degil seyhulislamin da degil o yuzden boyle konusuyon o fesi kafandan cikar gotune sok puskulude kasinan yerini kasisin sanki fes benim milli giyecegimde kafana takmissin o fes senin gibi gotler icin yapildi yavssk seni

0 0 Cevap Yaz
Mustafa Cavdar 13 Kasım 2018 23:55

Icimizde ki truva atlarinin basi.! Turk'luk, Cumhuriyet ve Ataturk dusmanlarinin bas cekeni. Senin kim oldugunu ve kimlere hizmet ettigini bu asil millet cok iyi biliyor.

0 2 Cevap Yaz
Ben celik 13 Kasım 2018 18:26

Yav bu sahsi biri yunanlara gotursun teslim etsin belliki onlardan peydahlanmis biri, anasi kesin gonullu yatmistir yunanlarla ve babasi kimdir allah bilir

0 2 Cevap Yaz
Hamide 13 Kasım 2018 18:09

Bu ülkenin savcıları ne iş yapıyor izlemiyor görmüyorlar mi adam resmen suç işliyor herkesin görevini yapması gerekmiyor mu.o zaman ne anlamı kalıyor okuduğunuz kitapların .

2 4 Cevap Yaz
nuri coban 13 Kasım 2018 16:34

bu iti boyle konusturan akepe dir kahrolsun akepe

1 5 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR