Muhalefet baskı yapmıştı..Doğan Medya'nın satışı durdu: Toplantı iptal

Gündem 30 Mart 2018 22:26
Videoyu Aç Muhalefet baskı yapmıştı..Doğan Medya'nın satışı durdu: Toplantı iptal
A
a

Muhalefet baskı yapmıştı..Doğan Medya'nın satışı durdu iddiası: Toplantı iptal edildi...

Doğan Medya Grubu'nun satışıyla ilgili son dakika pürüzü çıktığı ve satışın iptal edildiği iddia edildi.

İnternethaber'deki habere göre, Hürriyet, Posta, Kanal D, CNN Türk gibi Türkiye'nin önemli kanal ve gazetelerinin satışında son dakika pürüzü çıktığı, Doğan Medya Center'da bugün yapılacağı açıklanan 'vedalaşma töreni'nin iptal edildiği ileri sürüldü.

Aydın Doğan'ın Demirören Grubu ile ön protokolü imzalayıp el sıkışmasının ardından bugün devir teslim yapılması bekleniyordu. Ancak Doğan Medya Center'dan gelen haberler satışla ilgili son dakika krizi yaşandığı yolunda.

AYDIN DOĞAN VEDA EDECEKTİ

Doğan Medya Center'da bugün yapılacak olan vedalaşma töreni için sabah saatlerinden itibaren hazırlıklar yapılıyordu. Aydın Doğan ile kızı Arzuhan Yalçındağ'ın gelip çalışanlarla vedalaşması bekleniyordu ancak tören son anda pazartesi gününe ertelendi. 
Hürriyet Dünyası'nda iptalle ilgili çalışanlara net bir açıklama yapılmazken, ortalıkta iddialar uçuşmaya başladı. Çalışanlar arasında ‘satışın iptal edilebileceği' yönünde çıkan söylenti kısa sürede hızla yayıldı.

MUHALEFET BASKI YAPIYORDU İDDİASI

Bu iddia, Aydın Doğan'ın 1998'de Milliyet gazetesini işadamı Korkmaz Yiğit'e satıp, yaşanan tartışma ve tepkiler üzerine geri almasını hatırlattı. Muhalefet kanadının, Aydın Doğan'ı ziyaret ederek satıştan vazgeçmeye ikna etmeye çalıştığı, ancak Aydın Doğan'ın "Çok yoruldum" diyerek satışta direndiği iddia edilmişti

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR