Muhalefete zarar veren Didem Soydan'a sert eleştiriler!

Gündem 12 Nisan 2020 14:34
Videoyu Aç Muhalefete zarar veren Didem Soydan'a sert eleştiriler!
A
a

Muhalefete zarar veren ve vücudunu sergilemekte meziyetli olan Didem Soydan'a sert eleştiriler!

İçişleri Bakanlığı, 10 Nisan saat 24.00 itibariyle, 30 büyük şehir ve Zonguldak’ta sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini duyurdu. Akşam saatlerinde duyurulan bu karar vatandaşta paniğe sebep olurken marketlerde, manavlarda ve fırınlarda uzun kuyruklar oluşmuştu. Model Didem Soydan da bu kararın son dakika alınmasını şu sözlerle eleştirdi:

“Devletin tüm kasasını boşalttığınız için ilan edemediğiniz karantinadan son iki saatte karar alıp milleti sokağa döktünüz? İnsan sağlığı ile böyle mi oynanır? Kimi kime şikayet edeceğiz?”

Bu yorum sosyal medyada büyük tepki çekti. Soydan'a devleti eleştirdiği için ağır yorumlar gelirken en ağır yorum ise Erol Köse'den geldi. Köse, Instagram hesabından Didem Soydan'ın iç çamaşırlı fotoğraflarını paylaşarak Soydan'a "pornocu" dedi.

Bununla da yetinmeyip Soydan'ın tedavi edilmesi gerektiğini, fetişist olduğunu söyledi. Eleştirilerine hız kesmeden devam eden Köse, Soydan'ı savunan insanları da sapık ilan etti.

Öte yandan Muhalif kesimden de Didem Soydan'ın tarzına eleştiriler gelmiyor değil, muhalifhaberler.com Genel Yayın Yönetmeni A.Ahmet Özdemir'de, FETÖ hesapların twettlerini paylaşan Didem Soydan'a sert eleştirilerde bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR