Muhalifleri suçlayan Erdoğan'a şok: AKP'li Başkan kumar masasında

Gündem 9 Şubat 2019 21:00
Videoyu Aç Muhalifleri suçlayan Erdoğan'a şok: AKP'li Başkan kumar masasında
A
a

Muhalifleri suçlayan Tayyip Erdoğan'a şok: AKP'li Başkan kumar masasında

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, miting startını dün Sivas Cumhuriyet Meydanı’nda başlattı. Erdoğan konuşmasında, CHP’nin “Millet Kıraathanesi” sözünü anlamadığını söyleyerek, “Bunlar kıraathane deyince kumarhane anlıyor” dedi.

Erdoğan bu konuşmayı yaptığı sırada, AKP Gümüşhane İl Gençlik Kolları Başkanı Emrah Elmahti’nin kumarhanedeki fotoğrafı AKP'liler tarafından paylaşıldı ve kumarhane görüntüsü eleştirildi. Seçimlerde belediye meclis üyesi adayı da olduğu söylenen Emrah Elmahti’nin kumarhanedeki fotoğrafının, Gürcistan’ın Batum şehrinde çekildiği öne sürüldü.

Odatv'nin haberinden yaklaşık iki saat sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan AKP'li Başkan Elmahti, görevinden istifa ettiğini açıkladı. AKP'li Elmahti'nin açıklaması şöyle:

"30 Aralık 2017 tarihinde Ak Parti Gümüşhane İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atandım. Başladığım günden bugüne kadar görevimi layıkıyla yerine getirmeye çalıştım. Ak Parti Gümüşhane İl Gençlik Kolları görevimden iş yoğunluğum sebebiyle istifa ediyorum. Göreve geldiğim günden bugüne kadar yanımda olan, destek veren teşkilat arkadaşlarımdan genel merkeze kadar herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım."


İşte AKP Gümüşhane Gençlik Kolları Başkanı’nın kumarhanedeki fotoğrafı:

1000
icon
vatanistkürt 10 Şubat 2019 18:18

Dava adamları bunlar görün

0 0 Cevap Yaz
vatanistkürt 10 Şubat 2019 18:17

Yedikleri haltlar ortaya çıkmasa işine devam edecekler pislikler mazlumun ahı çıkacak elbet insanların dini duygularını sömürüp rabia yapın sonra biri kumarda biri rakı sofrasında böyle gitmeyecek elbette

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR