Muslera'dan Erdoğan'a çok sert sözler: 'Anca dua...'

Spor 24 Mart 2020 15:01
Videoyu Aç Muslera'dan Erdoğan'a çok sert sözler: 'Anca dua...'
A
a

Muslera ESPN'ye yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert sözlerle yüklendi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in korona virüse yakalanmasının ardından takımın kalecisi Fernando Muslera, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tepki gösterdi. 

ESPN'e konuşan Muslera, "Türkiye çok büyük bir nüfusa sahip ve günde yaklaşık 300 enfeksiyon var. Ülke başkanı dualarla işin içinden çıkılabileceğini düşünerek, hastalığın önüne dini koyup işleri karmaşık hale getirdi" ifadelerini kullandı.

"BİRAZ ALERJİM VAR"

Muslera, sözlerine şöyle devam etti:

“Burada ilkbahardan yaza gidiyoruz ve iklimdeki değişikliklerin de etkileri var. Biraz alerjim var. Tıkalı bir burnum var ve zaten bunun bir semptom olduğunu düşünüyorum.”

NE OLMUŞTU?

Cumhurbaşkanı Erdoğan geçtiğimiz hafta Çankaya Köşkü'nde korona virüs toplantısı öncesi yaptığı açıklamada Türkiye'nin sabır ve duayla bu süreci atlatacağını ifade etmişti.

Erdoğan şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bu hastalığın salgın haline dönüşmesini engelleme ve ekonomiyi ayakta tutma gibi bir zorunluluğumuz var. İşlerin yoluna girmeye başladığı bir dönemde ipin ucunu asla bırakamayız. Koronavirüs ile mücadele ederken sanayi ve ticarette çarkları çevirmek elbette kolay değildir. Özel sektörün de sorumlulukları vardır. Bunu atlattığımızda önümüzde bizi bekleyen daha güzel günlerin oldupunu görüyoruz. Sabır ve dua ile bugünleri aşacağımızı umuyorum."

1000
icon
Muslera gerektiğinde BAĞIŞTA BULUNAN YABANCI SPORCU 24 Mart 2020 15:29

BÖYLE AFETLERDE INSAN IŞ AYIRIMJ YAPILMAZ YARDIM IŞLEM I TARAF OLANA DEĞİL IHTİYACI OLANA YAPILMALI TOPLANTILARDA KÜLLIYEYE KOŞAN MUHTARLAR KONUŞUN GERÇEK IHTIYACI OLANLARA BILDIRIN HEM CUMHURBASKANLIGINA HEM ICISLERI BAKANLIĞINA BU ARKASI BITMEYEN DIZILERE DÖNDÜ VIRÜS MUTASYONA UĞRAYACAK DENILIYOR DÜNYAYI KARIŞTIRAN MUTASYONLA NE IŞLER KARIŞTIRIR ONUN TEDBIRINI ESKI HIFSISIHHA ÇALIŞANLARINDAN SAĞLIKLI OLANLARLA!!!( REFİK SAYDAM))!!!🤔😣😥🤔😣😥🤔 ENSTITÜ sünü TEKRAR Açarak Gata hastanelerini açarak başlayın BEKLEMEK ACI ve kaos yaratır

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR