Nagehan ''katil'' dediği devletin adamlarıyla!

Gündem 31 Ekim 2019 17:14
Videoyu Aç Nagehan ''katil'' dediği devletin adamlarıyla!
A
a

Alçı, “katil devlet” dediği Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhuriyet resepsiyonuna katılarak, tepkileri dindirmek için devletin zirvesiyle fotoğraf çektirdi.

ABD'ye ve İsrail'e verdiği destekle bilinen Habertürk yazarı Nagehan Alçı'nın, Habertürk TV canlı yayınında söyledikleri krize neden olmuştu. Nagehan Alçı, canlı yayında Türkiye Cumhuriyeti’ne “katil devlet” demiş, Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ersan Şen’in devlete “katil” denilemeyeceği uyarısına rağmen de, Alçı Türkiye Cumhuriyeti’ne “katil devlet” demeye devam etmişti.

Nagehan Alçı’nın Türkiye’den “katil devlet” diye söz etmesi kamuoyunun da sert tepkisine yol açmıştı. Daha sonra ise MHP ve Ülkü Ocakları da Nagehan Alçı’nın “katil devlet” sözlerine sert tepki göstermişti.

Tüm bu tepkilerden sonra Habertürk TV’nin akşam programlarına çıkarılmayan Nagehan Alçı, “katil devlet” dediği Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhuriyet resepsiyonuna katılarak,  AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Borsa İstanbul’un yeni Başkanı Hakan Atilla ile yan yana fotoğraf çektirdi.

Cumhuriyet resepsiyonunda devletin zirvesi ile çektirdiği bu fotoğrafları köşesinden paylaşan Nagehan Alçı, “katil devlet” sözünden sonra oluşan tepkileri dindirmeye çalıştı. Öte yandan Alçı’nın bu fotoğrafları Habertürk’teki köşesinden paylaşması, “Habertürk TV’deki programlara çıkabilmek için gönderme mi yapıyor” sorularını akıllara getirdi.


1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR