Nagehan Alçı: O CHP'liler beni boğacak!

Gündem 23 Aralık 2018 12:02
Videoyu Aç Nagehan Alçı: O CHP'liler beni boğacak!
A
a

Yandaş ve Ergenekon kumpasının iftiracısı Nagehan Alçı açıkladı: O CHP'liler beni boğacak!

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, 2019 yılının Mart ayında yapılması planlanan yerel seçime ilişkin olarak değerlendirmede bulundu.

'Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay Alçı’yı yönlendirdi' iddiasına yanıt veren Alçı, 'Beni arayıp yönlendirmek bir yana, beni gördükleri yerde boğazlamak isteyeceklerini tahmin ediyorum' dedi.

Alçı, 'Kendimi bir komplolar denizinde bulmamın hikayesi' başlıklı yazısında şu sözlere yer verdi:

…CHP’nin içinden ve özellikle Tunç Soyer’e yakın sosyal medya hesaplarından öyle şeyler söyleniyor ki gülmemek elde değil. Birilerine göre bana bunları geçmişten tanıdığım Tuncay Özkan yaptırıyormuş. Yine başka birilerine göre de Tunç Soyer’i kendi yerine Başkan olarak görmek istemeyen Aziz Kocaoğlu varmış bu işin arkasında. Ya da Abdül Batur devredeymiş, Selin Sayek Böke hatta Mustafa Balbay yaptırdı diyen bile var!

Anladığım kadarıyla İzmir’deki yerel iktidar ve rant kavgası öyle büyümüş ki göz gözü görmez halde. İzmir’de yaşayan Uğur Dündar ve İzmirli yazar Yılmaz Özdil gibiler de muhakkak bir tarafı tutuyor ve ona göre tavır alıyorlar. Dündar Tunç Soyer’i, Özdil ise Aziz Kocaoğlu’nu istiyor.

Ben ise İzmir’in yerel siyasetini hiç bilmediğim gibi oradaki aktörleri de tanımam. Açıkçası kimin İzmir Belediye Başkanı olduğu ilgilendiğim bir konu değil. Aziz Kocaoğlu veya Abdül Batur ile karşılaşmışlığım yok. Selin Sayek Böke ile de. Tuncay Özkan ve Mustafa Balbay’ın beni arayıp yönlendirmek bir yana, beni gördükleri yerde boğazlamak isteyeceklerini tahmin ediyorum. Ayrıca Tunç Soyer cephesinin, kendilerine karşı çıkan herkese FETÖ’cü dediğini düşünürsek, acaba Özkan ve Balbay da mı Soyer’in İzmir adaylığına karşı oldukları için FETÖ’cü kategorisinde görülüyor?

Ben sadece İYİ Partililerin söylediklerine mikrofon tuttum ama anladığım kadarıyla İzmir’de herkesin derdi başka…

1000
icon
Önemli değil 23 Aralık 2018 22:08

Deri metodu tutturup dur bakalım bank Asya'dan 5 milyon doları götürdüğünü söylentileri yalan mı açıklama bu millet bilsin bu çarkı 15 temmuzda döndürdüm ama senide donduruler

1 0 Cevap Yaz
Hulusi 23 Aralık 2018 16:22

Hedef saptırma sana bu bilgileti verenler kim ve seni yonlendiren kim.Bunlar belli degilmi,bugun Tunc soyer'e yarın Kamil okyar sindira saldıran ve saldirtanlardır onla.Bunun adınada partililik derler sonra.

2 0 Cevap Yaz
Kemal 23 Aralık 2018 14:24

Suçu omayan insanlar senin gibiler yüzünden yıllarca hapis yattı yağmur nereye yağsa tarlanızı oraya götüren bir insansınız fetöcu olarak seni içeri atmaları gerekirdi yatacak yerin yok vicdanın rahat mı

0 1 Cevap Yaz
Feriha Kahraman 23 Aralık 2018 14:02

Fazlasiyla hakettin, osdürüst suçu olmayan insanlar sizin gibi soytarilar yüzünden yillarca ailelerinden sevdiklerinden uzak o dòrt duvar içinde hücrelerde yatirildilar, sende Fetònun bankasindan aldigin kredilerle milyon dolarlik sarayinda oturdun keyf sürdun zikkim olsun.

2 4 Cevap Yaz
Behçet sert 23 Aralık 2018 13:36

Onbeş sene İzmir gibi büyük şehirlerde başkanlık yapmış bir belediye başkanı ile sizin gibi yirmi dört saat medyada yer alan bir gazeteci Kocaoğlu ile karşılaşmamış birgün bu başkan neler yapıyor diye soru sormamis merak etmemiş sonra araştırmacı gazeteciyim diye yorum yapıyorsunuz siz ne CHP ne muhalefet hakkında bir kelime nede medyaya çıkma hakkınız olabilir hele Adaletli olma ihtimaliniz sıfır dir

3 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ