Nagehan Alçı Rasim Ozan'ı ifşa etti: Devlet koruyor...

Gündem 31 Temmuz 2019 10:59
Videoyu Aç Nagehan Alçı Rasim Ozan'ı ifşa etti: Devlet koruyor...
A
a

Nagehan Alçı: Rasim Ozan Kütahyalı devlet kararıyla yıllardır korunan biri

Boşnaklara hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan ve dün hakkındaki ‘yakalama kararı’ sonucu mahkemeye polis eşliğinde giden Rasim Ozan Kütahyalı’nın eşi Nagehan Alçı, “Medyada birilerindeki ROK takıntısı bitmiyor” diye yazdı.

Beyaz TV’de yayınlanan “Beyaz Futbol” programında, Rasim Ozan Kütahyalı, Boşnaklara hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılmış ve duruşmalara katılmadığı için ‘yakalama kararı’ verilmişti. Kütahyalı, dün mahkemeye giderek ifade vermiş ve beraatini talep etmişti.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın eşi Nagehan Alçı, Habertürk’te “Herkesi kucaklayan bir İstanbul Valisi” başlığıyla yayımlanan yazısında “Medyada birilerindeki ROK takıntısı bitmiyor” diye yazdı. Habertürk yazarı Alçı, polisin Kütahyalı’yı zorla götürmesi gibi bir durumun olmadığını söyledi.

“DEVLET KARARI İLE YILLARDIR KORUNAN İSİM”

Alçı’nın eşi Kütahyalı hakkında yazdığı yazısı şu şekilde:

“Medyada birilerindeki ROK takıntısı bitmiyor. Dün de Rasim’in polis tarafından yakalanıp zorla mahkemeye götürüldüğü gibi fantastik şeyler yazmışlar. Arkadaşlar, yalan haberin de bir sınırı olur. Siz hayal kurup haber diye yayınlıyorsunuz. Yahu Rasim’in zaten 24 saat polis yanında. Devlet kararı ile yıllardır korunan bir isim.

Daha önce de bizim evin kapısına polisin dayandığı gibi yalanlar yazılmıştı. İstanbul Emniyet Müdürü Sayın Mustafa Çalışkan hemen bu uydurma haberler üzerine sağolsun bizi aramış ve bu yalanlar polis içinden art niyetli birileri tarafından mı servis ediliyor diye araştırma başlatmıştı. Sonra anlaşıldı ki Emniyet ayağında böyle kötücül birileri de yok. Sadece malum gazeteci takımı masa başında uyduruyor. Kara propagandayı da zeka ile yapın lütfen. Bu kadarı hakikaten gülünç oluyor.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ