Nagehan kendini IŞİD'e benzetti

Gündem 19 Ağustos 2017 21:58
Videoyu Aç Nagehan kendini IŞİD'e benzetti
A
a

Nagehan Alçı, Bank Asya'dan aldığı krediyle kurulduğu evinde yaptığı karınca 'temizliğini' IŞİD'in Barselona saldırısıyla özdeşleştirdi...

Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı, FETÖ’ye ait Bank Asya'nın 2013'te verdiği krediyle Boğaz'da satın aldığı evindeki karıncaları öldürmesini Barselona saldırısına benzetti.

Nagehan Alçı, “Hayatı öldürmek” başlıklı yazısında evinin bir odasına karınca bastığını anlattı.

"Kıyafetlerin ve ıvır zıvırın olduğu bir dolabın hemen altından, parkenin birleşme yerinden vızır vızır girip çıkıyorlar. O minicik varlıklar ışık hızıyla dolabı boylu boyunca tırmanıp kıyafetlerin arasında kayboluyorlar" diyen Alçı, "Ve ben bu trafiği ne zaman görsem kan beynime sıçrıyor, bir peçeteyle alabildiğimi alıyor, tuvalete atıyorum. Sanki avucumdakiler toz parçaları..." ifadelerini kullandı.

Barselona saldırısının olduğu gün yine karıncaları öldürmekle meşgul olduğunu söyleyen Alçı, "Tam üzerlerine sifonu çekmiştim ki telefonuma bir haber düştü: ‘Barcelona’da terör saldırısı’, ‘La Rambla’ya araç girdi, yayaları ezdi...’ O an bir şimşek çaktı. Toz taneleri değil, minik canları atıyorum her seferinde. Ve ben karıncalara toz muamelesi yaparken dünyada birileri insanlara aynı muameleyi yapıyor. Rastgele, öylesine, o hasta beyinlerinde ‘temizlik’ yaptıklarını zannederek..." diyerek kendisini Barselona'da insanlara saldıran IŞİD üyelerine benzetti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ