Nihat Genç FETÖ şifrelerini ifşa etmişti! O dizide flaş gelişme

Gündem 8 Aralık 2018 23:29
Videoyu Aç Nihat Genç FETÖ şifrelerini ifşa etmişti! O dizide flaş gelişme
A
a

Ünlü gazeteci- yazar Nihat Genç FETÖ şifrelerini ifşa etmişti! O dizide flaş gelişme...

Show TV’nin büyük beklentilerle yeni sezona hazırladığı ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Elçin Sangu’nun başrolünü paylaştığı Çarpışma dizisi ilk bölümünün yayınlanmasıyla birlikte ünlü gazeteci yazar Nihat Genç’in ifşalarına neden olmuştu.

ÇARPIŞMA’DA ŞOK “FGH” ANONSU

Söz konusu dizinin ilk bölümünün bir sahnesinde açıkça üst üste polis anonsundan “Plakayı veriyorum 34 FGH 9112” seslerinin verilmesinin yanı sıra dizinin açılışında Tatlıtuğ’un 8 numaralı Erzurumspor formasını giyerek, “Geliyoor alemin kralı geliyor” bölümlerine yazar Nihat Genç dikkat çekmiş ve köşesinden dizinin FETÖ mesajlarını verdiğini yazmıştı. Genç’in eleştirileri üzerine dizinin tekrarlarında bazı bölümler çıkarılmıştı.

NİHAT GENÇ HAKLI ÇIKTI

Nihat Genç yine köşesinden Çarpışma dizisinin FETÖ planının deşifre olması nedeniyle bir kaç bölüm sonra yayından kaldırılacağını da yazmıştı.

Sonuçta Nihat Genç’in dediği oldu ve Show TV’de yeni sezona başlayan ve Perşembe günleri yayınlanan Çarpışma dizisinin 5. Bölümünde final yapacağı iddia edildi. Erken final kararının Show TV tarafından Çarpışma’nın yapımcısı AY Yapım’a bildirilmiş. Erken finale gerekçe olarak da reyting rekorları kırması beklenen dizinin istenilen izleyiciye ulaşamadığı yani beklenen reytingi alamadığı ifade ediliyor.

“FETÖ İFŞA EDİLDİ, REYTİNG BAHANE”

Gazeteci yazar Nihat Genç, Twitter sayfasından yaptığı paylaşımda, “Nihat Genç bir hafta önce Çarpışma dizisinin fetö şifrelerini deşifre ettiğimiz için bir kaç bölüm sonra yayından kaldırılacağını iddia etmişti, aynen dizi kaldırılıyor” diyerek, Çarpışma dizisinin yayından kaldırılmasına reyting bahanesinin gerçeği yansıtmadığını belirtti ve, “Kaldırılmaya bahane reyting gösteriliyor. Reytinglere iyi bakın yeni başlayan bir dizi için çok yüksek. ve dizi kaldırılsa da tespit ettiğimiz fetö şifrelerini yayınlayacağız şeytanlıklarına aklınız çıkacak” dedi.

Nihat Genç’in Show TV’de yayınlanan ve 5. Bölümde erken final yapacağı söylenen Çarpışma dizisi hakkındaki twetleri şöyle:

1000
icon
Erkan 9 Aralık 2018 08:11

Anasını satım işiniz gücünüz saçmalık fetö ile kanka olanlar başta ve hâlâ fetöcüleri bir yerlere atıyor siz dizinin şifresini çözmekte Allah bir insanı beyin yoksunu etmesin

0 2 Cevap Yaz
Ayla 9 Aralık 2018 04:25

Arka sokaklar hariç tüm plisiye dizileri kaldırıyorlar sebebi şahıslara mafyaya dokunuyor işadamlarina vs arkasokaklar pkk günlük rutin çinayet uyuşturucu baron yok vs vs

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR