Nihat Genç'ten tüyleri diken diken eden gönderme: ABD penisi...

Gündem 23 Aralık 2018 13:38
Videoyu Aç Nihat Genç'ten tüyleri diken diken eden gönderme: ABD penisi...
A
a

Usta Gazeteci- yazar Nihat Genç'ten tüyleri diken diken eden gönderme: ABD penisi...

15 Temmuz darbe gecesinde Genelkurmay’da yaşananları ve Hulusi Akar’ın rolünü usta Gazeteci Yazar Nihat Genç çok ağır sözlerle eleştirdi ve o gece Amerikan penisini Genelkurmay’a sokanların bugün hala bir öz eleştiri yapmadığı söyledi.

Nihat Genç’in söyledikleri özetle şöyle:

"BAŞKA KOMUTAN YOK DEMEK TÜRK MİLLETİ'NE EN BÜYÜK HAKARETTİR"

“Genelkurmay’ın odasında yardımcısı, özel kalemi herkes FETÖ’cü çıktı. Buna karşılık bir sorumluluk hissetmiyor, bir özür dilemiyor. Herkes diyor ki, Hulusi Akar’a çok takılmayın. Savaş halindeyiz. Türkiye’de Türk Milleti’ne yapılacak en büyük hakaret başka komutan yok demektir. Köyüne dönmüş bir başçavuşu bile koyarsın. Yüzlerce komutan var. Pekala yenisini yüzlercesini oraya koyarsın.”

Bunları Hulusi Akar’a karşı söylemek benim boynumun borcudur. Bir eli yağda bir eli bağda arkasında Amerika olan insanlar Türk Ordusu’nun onurunu hiç bir şekilde koruyamadılar."

"O GECE GENELKURMAY'IN İÇİNE AMERİKAN PENİSİ DÜŞTÜ"

“Bu nedir? Genelkurmay’ın içine de 15 Temmuz gecesi bir Amerikan penisi düştü. FETÖ’nün çantasında saklıydı bunlar. Türk Milleti’nin onuru, gururu paramparça oldu. Ama buna rağmen kimse bu dükkanın sahibi değilmişiz diyen, onurunu ortaya koyan ya da özür dileyip, özeleştirisi yapan, kenara çekilen olmadı. Halen de devam ediyorlar. Gördük bu onursuz insanları."

İşte Nihat Genç’in Veryansın TV’den yaptığı flaş program:

1000
icon
Ömer 24 Aralık 2018 00:13

Nihat genç dürüst mert cesur yazılarıni korkmadan yazan anadolu yiğiďi onun yazılarını zevkle okuyorum böyle yazarların çoğalması lâzım yazılarında başarılar dilerim

2 4 Cevap Yaz
Hasan Irgatlar 23 Aralık 2018 23:32

Evet sayın Genç katıliyorum. Hulisi Akar' a yakışan o gece istifa ederek hem kendi onurunu hem de Türk ordusunun onurunu korumalıydı. Türk ordusunun tarihinde başka Hulusi Akar yoktur ve olamaz.

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ