O belediye başkanları da istifa edecek mi? İşte yanıtı!

Gündem 1 Kasım 2017 23:40
Videoyu Aç O belediye başkanları da istifa edecek mi? İşte yanıtı!
A
a

Antalya, Ordu ve Afyonkarahisar belediye başkanlarının istifa edeceği iddiasına AKP’den...

AKP Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven ve Ordu İl Başkan Yardımcısı Faruk Zavalsız, belediye başkanlarının istifasının istendiği yönündeki haberlerin doğru olmadığını söyledi.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın isteği üzerine İstanbul, Ankara, Balıkesir, Bursa, Düzce ve Niğde belediye başkanları istifa etmişti. Erdoğan’ın başka belediye başkanlarının da istifasını istediği öne sürüldü. AKP’den yapılan açıklamalarda Antalya, Ordu ve Afyonkarahisar belediye başkanlarının istifalarının istenmediği belirtildi.

“Asılsız bir dedikodudan ibarettir”

AKP Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in istifasının istendiği haberlerini söylenti olarak değerlendirdi. Sümer, “Antalya’da yaşanan istikrar ve hizmet yağmurunun önünü kesmek isteyen birtakım odaklar, ne yazık ki aslı astarı olmayan söylentileri üretmeye ve konuşmaya devam ediyor. Bu söylentilere kulak tıkamayarak itibar eden her kim olursa olsun, Antalya’mıza ihanet içerisindedir” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ