O tarikat ''Erdoğan'ın kalemi kırıldı'' dedi! Başlarına neler geldi...

Gündem 9 Ocak 2018 18:08
Videoyu Aç O tarikat ''Erdoğan'ın kalemi kırıldı'' dedi! Başlarına neler geldi...
A
a

İslamcıların kavgası bitmiyor! "Erdoğan'ın kalemi kırılmıştır!” diyen Kuytul hakkında...

Hükümete yakınlığıyla bilinen Yeni Söz Gazetesi, bugün ki manşetinde Alparslan Kuytul’a yer verdi ve savcıları göreve davet etti.

Yeni Söz Gazetesi, Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul’u manşete taşıyarak savcıları göreve çağırdı.

Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul’un darbeden bir gün önce, yani 14 Temmuz'da paylaşılan konuşmasında "Erdoğan'ın kalemi kırılmıştır, yakında işi bitirilecektir" ifadelerini kullandığı belirtilmişti. 15 Temmuz FETÖ’cü darbe girişimi sırasında ise Alparslan Kuytul’un darbe yanlısı sözleri dikkat çekmişti.

Alparslan Kuytul’un bu açıklamalarının hatırlatıldığı “Sözde hoca, özde tahrikçi ajan” başlıklı manşetinde “Alparslan Kuytul isimli kim olduğu meçhul kişi, 15 Temmuz gecesi darbe şakşakçılığı yapan bir konuşma yapmıştı. Toplumun huzurunu bozucu konuşmalarını sürdüren bu karanlık kişi, milli bir destan yazan 15 Temmuz şehid ve gazileri ile direnişe katılan yiğitleri aşağılamaya devam ediyor. Millete ‘cani’ diyen, Erdoğan’ın kaleminin kırıldığını söyleyen, hoca kılığına bürünüp FETÖ ağzıyla konuşan ve örgütlenmesini halen sürdüren bu kişi ile ilgili savcıların harekete geçmesi isteniyor” ifadeleri yer aldı.

Yeni Söz gazetesinin manşetinde Alparslan Kuytul’un fotoğrafının montajla Fethullah Gülen'e benzetilmesi de dikkat çekti. 

İşte o manşet:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ