Öğretmen 11 yaşındaki çocuğu taciz ederken kameraya yakalandı

Gündem 10 Ocak 2018 14:01
Videoyu Aç Öğretmen 11 yaşındaki çocuğu taciz ederken kameraya yakalandı
A
a

Çorum’da bir öğretmen, 11 yaşındaki kız öğrenciye cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile gözaltına alındı.

Çorum’da sözde öğretmen, 11 yaşındaki kız öğrenciye cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile gözaltına alındı. Suçüstü yakalanan tacizci öğretmen çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İğrenç olay Çorum merkezde yaşandı. Edinilen bilgilere göre bir süredir bir ortaokulda öğrenim gören N.Ç. isimli kız öğrenciyi taciz eden öğretmen başka bir velinin görüntüleri kayıt altına alması sonucu yakayı ele verdi. Bir ilkokulda öğretmenlik yapan 55 yaşındaki A.K. geçtiğimiz hafta içerisinde okul civarında bulunan bir tarlada kız öğrenciyi taciz etti. Apartmanda bulunan bir başka velinin olayı fark ederek cep telefonu ile kayıt altına alması ile birlikte iğrenç olay gün yüzüne çıktı.

Görüntülerin kız çocuğunun ailesinin eline geçmesi üzerine 5.sınıf öğrencisi kızlarına olayı doğrulatan aile karakola giderek öğretmenden şikayetçi oldu. Bunun üzerine harekete geçen Çorum Emniyet Müdürlüğü ekipleri öğretmen ve öğrenciyi yakın takibe aldılar.

Bölgede pusu kuran polis ekipleri öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen öğretmeni yine aynı öğrenciyi taciz etmek üzereyken suçüstü yakaladılar.

Gözaltına alınan öğretmen çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ