Osmanlı Ocaklarından İmamoğlu'na 'İç savaş' iftirası

Gündem 11 Nisan 2019 22:16
Videoyu Aç Osmanlı Ocaklarından İmamoğlu'na 'İç savaş' iftirası
A
a

Osmanlı Ocakları Başkanından Ekrem İmamoğlu'na 'İç savaş' iftirasına tepkiler geliyor...

Daha önce Ekrem İmamoğlu’nun sandıkları koruyun çağrısına “size sokakları dar ederiz” diyerek tehdit mesajı gönderen Osmanlı Ocakları yine sahnede.

Osmanlı Ocakları Başkanı Kadir Canpolat sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ekrem İmamoğlu’nu hedef aldı. Ekrem İmamoğlu’nun söylemediği ifadeleri söylemiş gibi paylaşan Canpolat, “Bu milleti birbirine düşüremeyeceksiniz” dedi. Canpolat’ın paylaşımında Ekrem İmamoğlu fotoğrafı ve şu cümleler bulunuyor:

“Mazbatamı vermezseniz işler çok daha fazla karışır. Eğer akp sesini kesmez ve YSK mazbatamı bir an evvel vermezse avrupalı dostlarımızla birlikte ülkeyi kaosa sürükler ve iç savaş çıkarırız. -Ekrem İmamoğlu”

Kadir Canpolat’ın bu provakatif mesajının ardından sosyal medyada da tepkiler gecikmedi.
Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz bu provokasyona “Ülkede iç savaşı ancak vatan hainleri, emperyalizmin uşakları ve aptallar ister. Bu tür kışkırtıcı haberlere, yalanlara, karşıt düşüncede olanlara hakarete varan tavır ve provokasyon içeren tutumlara karşı uyanık olmak ve alet olmamak vatandaşlık görevidir” sözleriyle tepki gösterdi.

1000
icon
Muhalif 12 Nisan 2019 23:32

Cahil simarikliginin gidasi hakaret ve iftiradir. Birilerinin arkasinda durup o cesaretle kendilerini ifade etmege calisirlar. Desteksiz kaldiklarini hissettikleri anda da kuzuya donup, hangi tarafa meyledecegini bulmaya cali sirlar.

0 2 Cevap Yaz
Lapatika 12 Nisan 2019 14:23

Ulan orospu çocukları hadi kim kimi sikerse.osmanliymis ulan sizin osmanli yok artık bitti.tanistiriyim burası Türkiye cumhuriyeti imza Mustafa Kemal Atatürk nokta

0 0 Cevap Yaz
Ulu Hakan Türk 12 Nisan 2019 12:34

Adam öyle bir şey söylemedi ki Osmanlı ocakları başkanı g******* uyduruyor

0 1 Cevap Yaz
Kadir KORKMAZ 11 Nisan 2019 23:58

Bu kanı bozuk bu tür bir yalanı söyleme cesaretini nereden alıyor

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR