Oyları düşen Bahçeli'den İYİ Parti'ye: Gelin beraber olalım!

Gündem 20 Şubat 2019 14:16
Videoyu Aç Oyları düşen Bahçeli'den İYİ Parti'ye: Gelin beraber olalım!
A
a

Oyları düşen MHP Lideri Devlet Bahçeli'den İYİ Parti'ye: Gelin beraber olalım!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın aday listesinin YSK'ya geç verilmesi nedeniyle aday olamamasını 'ihmal değil kumpas' olarak nitelendirdi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Mersin'de yaşanan Burhanettin Kocamaz kriziyle ilgili açıklama yaptı.

Olayın ihmal değil kumpas olduğuna işaret eden Akşener, "Bu hain kumpas aramızdan birilerinin ihmali gibi gösterildi. Bu bir ihmal, sorumsuzluk değildir" dedi.

Akşener, "Tereddütünüz olmasın. Bu gerçeği herkes görecek. Burhanettin başkan yeniden Mersin'e iyi gelecek" diye konuştu.

İYİ Parti'nin Mersin İl Başkanlığı heyeti, adaylık listesini dün saat 17.00'den sonra Yüksek Seçim Kurulu'na (YSK) vermişti. YSK yetkileri, listenin geç gelmesi nedeniyle Burhanettin Kocamaz'ın adaylığını kabul etmemişti.

Bu gelişmenin ardından İYİ Parti, il yönetimini görevden aldı.

BAHÇELİ'DEN İYİ PARTİ'YE ÇAĞRI!

''Mersin'de Burhanettin Kocamaz'ın isminin verilmemesi düşündürücüdür. Bunu Kocamaz Bey düşünmelidir, İYİ Parti Genel Merkezi düşünmelidir. Burada gerçekten bir ihmal mi vardır veya bir art niyet mi vardır veya zillet ittifakının farklı bir boyutu mu vardır? Bunları hep beraber göreceğiz. Bana göre siyasi hayatımızda Mersin açısından bir kayıp olmuştur. Tekraren söylüyorum gelin hep beraber olalım bir daha helalleşelim.''

1000
icon
doğan kaya 25 Mart 2019 21:09

ey bahçeli ülkücülerin hepsinden helallik almaya kalksan ömrün yetmez sana hakkımı helal etmiyorum ne mhp liyim nede iyi partiliyim sadece büyükbirlik partiliyim ama şehit muhsin başkanın büyük birlik partisi

0 0 Cevap Yaz
AbdurrahmanYaray 20 Şubat 2019 15:17

Menfaate dayalı kast-art niyet vardır.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR