Oyuncudan Erdoğan'ı Mest Edecek Referandum Tahmini

Gündem 7 Nisan 2017 21:05
Videoyu Aç Oyuncudan Erdoğan'ı Mest Edecek Referandum Tahmini
A
a

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteğini açıklayan Azeri oyuncu Afaq Aslan, referandumda yüzde 90 evet çıkacağını tahmin ettiğini söyledi.

Azeri oyuncu Afaq Aslan, Türk halkına ve  Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteğini açıklayarak, "Sayın  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın "Evet " almasını istiyorum" dedi. Görüşmeleri devam eden bir dizi projesi için  Türkiye'de bulunan Azerbaycanlı sanatçı Afaq Aslan, Türk halkına ve  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'a desteğini açıklayarak, yaklaşan referandum hakkındaki beklentilerini de ifade etti.

"DİZİ TEKLİFİ ALDIM"

Bir proje için  Türkiye'de bulunan Aslan, konakladığı otelde verdiği röportajda Türk halkına selam, sevgi ve desteğini ifade ederek,"Türkiye'den bir dizi teklifi aldım. Görüşmelerimiz olacak burada. Onunla ilgili  Türkiye'deyim.  Azerbaycan'da da yeni şarkılar ve yeni klip için çalışıyoruz.  Türkiye'den de birçok hayranım var. İzliyorum; yorumlar yazıyorlar, izliyorlar. İyi ve kötü, hepsini izliyorum" dedi.


"TÜRKİYE, İKİNCİ VATANIM"

Türkiye'de bulunmaktan çok mutlu olduğunu ve  Türkiye'yi ikinci vatanı olarak gördüğünü vurgulayan sanatçı, Türk halkının son zamanlardaki terör saldırılarında yaşadığı acıyı da paylaştığını ifade ederek, "Türkiye, ikinci vatanım. Kendimi hiç yabancı hissetmiyorum. Zaten  Azerbaycan ve  Türkiye olarak; bir millet, iki devletiz.  Türkiye zor dönemler geçirdi, geçiriyor. Biz de izliyoruz. En az sizin kadar sizin acınızı biz de hissediyoruz. Her zaman size desteğiz.  Azerbaycan her zaman  Türkiye'nin acısını kendi acısı gibi hissedecek" diye konuştu.


"YÜZDE 90 EVET ÇIKACAK"

Türkiye'nin içerisinde bulunduğu referandum süreci hakkında da konuşan ve referandumdan beklentisini açıklayan Afaq Aslan, "Sayın  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın 'evet' oyu almasını istiyorum.  Recep Tayyip Erdoğan'ın siyasetini, liderliğini destekliyorum. Azerbaycanlılar her zaman  Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında. Bana sorarsanız, 'yüzde 90 evet' çıkacak sonuç.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, halkından 'evet' onayı alacak" değerlendirmesinde bulundu.

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ