Özhaseki Ankara'nın o ilçesindeki seçmene 'okumuş hainler' dedi!

Gündem 4 Ocak 2019 20:38
Videoyu Aç Özhaseki Ankara'nın o ilçesindeki seçmene 'okumuş hainler' dedi!
A
a

AKP'nin adayı Mehmet Özhaseki Ankara'nın o ilçesindeki seçmene 'okumuş hainler' dedi!

AKP'nin Ankara Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Çevre ve ve Şehircilik Bakanı'yken yaptığı açıklama sosyal medyada gündem oldu. 17 Haziran 2016'da Kayseri’de imam hatip ortaokulunun açılışında yaptığı konuşmada Özhaseki şunları söylemişti: "Devlete hainlik edenlerin çoğuna bakın üniversite mezunu. Ne hikmettir bu okullardan bazen de böyle yamyamlar çıkıyor. Allah’a hamdolsun imam hatip gençliği güzel okuyor, önüne bakıyor, milletini seviyor, devletiyle de asla bir problemi yok.”

EN ÇOK ÜNİVERSİTELİNİN YAŞADIĞI İLÇE ÇANKAYA

Ajans Press’in Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ve medya yansımalarından derlediği bilgilere göre, 2017 yılında en çok üniversite mezununun yaşadığı ilçeler belli olurken, birinci sırada 356 bin 754 üniversite mezunu ile Çankaya (Ankara) yer alıyor. Araştırma Nisan 2018'de yayınlanmıştı.

İŞTE O ANLAR:

1000
icon
Mustafa adamci 4 Ocak 2019 21:59

Onlar onun icin egitimi yaz , boz,yaptilar. Onlar kendileri cahil olduklari , cahil toplum yarattilar . Rektör TV ye cikip da.. ben okumuslara dusundukce kara basanlar basiyor. Ben cahil kesime guvenirim ..diyorsa.. sozde muslumanlar cüppeli tv ye Cikip da Costa iyi ki okumamisim diyebiliyorsa...Ama okumusun , yaptigi ucaga ,arabaya, telefona , TV,kameraya.teknolojinin ..en iyi sini kullaniyor.lar. hem cahillik leriyle ovnurler...cahiller yonetiyorlar....

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR