Özhaseki'den 'Cumhuriyet'i yıktık' diyen şeyhe ziyaret!

Gündem 15 Mart 2019 20:15
Videoyu Aç Özhaseki'den 'Cumhuriyet'i yıktık' diyen şeyhe ziyaret!
A
a

AKP'nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki'den 'Cumhuriyet'i yıktık' diyen şeyhe ziyaret!

AKP’nin Ankara adayı Mehmet Özhaseki de aralarında olmak üzere Cumhur İttifakı adaylarının “1. Türkiye Cumhuriyeti son buldu, 2. Osmanlı kuruluyor” diyen tarikat liderini ziyaret ettiği ortaya çıktı. tarikat liderini  tarikat liderini

AKP’nin MHP destekli Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki’nin, daha önce “1. Türkiye Cumhuriyeti son buldu, 2. Osmanlı kuruluyor, onun başı da Tayyip Bey birinci padişahımız olarak gözüküyor” demesiyle hatırlanan Uşşaki tarikatı liderine “seçim ziyareti” yaptığı ortaya çıktı.

AKP’nin gerici, şeriat özlemcisi yüzünü bir kez daha ortaya çıkan bu ziyareti, tarikat lideri Fatih Nurullah isimli şahıs bizzat açıkladı.

Tarikatının yayın organı olan Nurani TV’de konuşan Fatih Nurullah’ın sözlerine göre kendisini ziyarete gelenler yalnızca Özhaseki ile sınırlı da değil. Sungurlu, Mamak gibi bir çok farklı ilçeden AKP’li ve MHP’li belediye başkan adayları da tarikat liderinin dergahına gelip destek istedi.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüde, Nurullah’ın da sözlerinde Hükümet’i, Erdoğan’ı ve ittifakı desteklediğini açıkladığı görüldü.

İŞTE O ANLAR:

1000
icon
Lapatika 16 Mart 2019 16:32

Seyhmisin ne yarrak sin.ulan şeref sizler sizin Atatürk le ne alıp veremediğiniz var.yoksa yoksa dedelerimizin sikti.

0 0 Cevap Yaz
Cihan Alp 15 Mart 2019 22:48

Mhp' ye gönül vermiş olan Milliyetçi ve ülkücüler Maşallah sizin partinin ve çamur ittifakına mensup Akp li adaylar Atatürk 'ün kurduğu Cumhuriyetİ yıkmaya çalışan tarikat ve Cemaat liderlerinin tezgahından geçmek için sıraya girmişler. Bumu sizin Atatürk milliyetçiliğiniz.

1 2 Cevap Yaz
Murat Murathanlıoğlu 15 Mart 2019 22:13

Söyle bana arkadaşını, Söyleyeyim sana kim olduğunu. Eyyy Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti sevdalısı ülkücü kardeşlerim Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlarının bu hareketini onaylıyormusunuz.

1 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ