Partisini AKP'ye satan konuştu: Millet ittifakı PKK'lıdır!

Gündem 3 Haziran 2018 21:56
Videoyu Aç Partisini AKP'ye satan konuştu: Millet ittifakı PKK'lıdır!
A
a

Partisi BBP'yi AKP'ye satan Mustafa Destici konuştu: Millet ittifakı PKK'lıdır!...

AKP'nin Ankara'da 1. sıradan milletvekili adayı gösterdiği BBP Genel Başkanı Destici, Millet İttifakı'na iftiralarda bulundu

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, AKP Meclis Grup Başkan Vekili Naci Bostancı ve partisinin milletvekili adaylarıyla beraber, Ankara Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı.

Açılışta partililere seslenen Destici, Millet İttifakı’nı hedef alarak şunları söyledi:

“Kim PKK’nın yanındaysa, kim PKK’nın sözcüsü ise, kim PKK’nın destekçisiyse, kim PKK ile iş tutuyorsa gizli ya da açık seçimlerde de birlik olmayı meşru sayıyorsa, biliniz ki o PKK’nın savunucusudur.  Mehmetçiğe atılan kurşunlarda vebali var demektir. Onun için hukuk herkes için işleyecek. Kim hukuka karşı bir suç işlemişse, kim milleti, memleketi karıştırmaya çalışmışsa, kim ülkenin bütünlüğüne karşı bir takım odaklara karşı isyana teşvik etmişse elbette hesabını verecek ve elbette cezasını çekecektir.

Ben inanıyorum ki milletimiz, bugün onlara özgürlük diye bağıranları 24 Haziran’da hesaplarını görecek ve sandığa gömecektir. Onu diyeceğinize, onu savunacağınıza, Kudüs mitinginde Mescidi Aksa mitinginde gelseydiniz de hep birlikte olsaydık. Onu diyeceğinize 6- 7 Ekim’de hayatını kaybeden kardeşimizi ziyaret etseydiniz. Onu diyeceğinize, şehit ailelerimize sahip çıksaydınız, gazilerimize sahip çıksaydınız ama maalesef demokrasi ve barış adı altında bu ülkede bölücülere ve bölücülüğe, terörizme ve teröriste sahip çıkmak bir alışkanlık adet haline geldi.”

Genel Başkan Destici, parti kurmaylarıyla birlikte Keçiören İlçe Teşkilat binasının açılışını da yaptı. Destici, buradaki konuşmasında, “24 Haziran’da milliyetçileri yok sayan, batıcı, seküler laisizme dayanan sistemi savunanlarla, buna karşı çıkan ve yeni, lider bir Türkiye diyenlerin” yarışacağını söyledi.

Genel Başkan Destici, Keçiören AKP seçim bürosunu da ziyaret ederek, başarılar diledi.

1000
icon
aliihsan türkdoğan 5 Haziran 2018 14:58

sayın muhalif haber sayfası...böyle haberleri paylaşıp sonrada biz bunlara küfür edince bizi suça teşvik ediyorsunuz...böyle onursuzlar zaten AKP de toplanmaya devam ediyor ne varmış... bunu bu kadar yadırgamayın...

0 0 Cevap Yaz
ülkücü 5 Haziran 2018 08:22

hadi ordan gah göt yalayıcı yalaka pzk yaa sen halt etmişin satılmış şerefsiz

0 0 Cevap Yaz
nazım ersingur 4 Haziran 2018 11:54

destici makam koltuk tatlımı geldi

0 1 Cevap Yaz
Adnan Calik 3 Haziran 2018 23:21

Senden iyi pkk'li olmaz serefsiz kac paraya sattin kendini.

0 4 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ