Perinçek gaza geldi gözü Kandil'e dikti

VP 13 Ağustos 2017 13:42
Videoyu Aç Perinçek gaza geldi gözü Kandil'e dikti
A
a

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, "Kandil'e beyaz bayrak çektireceğiz" dedi. Milletten yetki isteyen Perinçek, Cumhuriyet Halk Partisi yönetimine de seslendi; "HDP'nin yanında değil vatansaverlerin yanında ol" diye konuştu.

Yurtiçinde ve yurtdışında terör operasyonları tüm hızıyla sürerken Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'ten önemli bir açıklama geldi. Muğla Turgutreis'te konuşan Perinçek, halktan yetki istedi, bölücü terör örgütünün kökünü kazıyacaklarını söyledi.  Perinçek, hükümet olcaklarını söyledi. Son günlerde adı HDP ile ittifak senaryolarında geçen CHP'ye, Perinçek çağrıda bulundu.  Doğu Perinçek, bölücü teröre ve terörün arkasındaki Amerika'ya karşı,  alanlara ineceklerini söyledi.  Vatan Partisi, İncirlik Üssü'nün Amerika'ya kapatılması için eylül ayında Adana'da miting yapacak.
1000
icon
Yılmaz Bozkurt - İzmir 15 Ağustos 2017 22:39

Yaw bu Perincek' i hâlâ ciddiye alan var mı.Az konuşup da sacma sapan şeyler söyleme ustası..30/40 yıl önce iyi fikirleri vardı ama demek ki artık zihin zafiyetine uğramış görünüyor. Bir otur da sus be artık Perincek.Kendini de rezil etme ulkeye de bir zararın olmasın.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU