Piar 9 ilin sonuçlarını yayınladı

Gündem 26 Mart 2019 21:48
Videoyu Aç Piar 9 ilin sonuçlarını yayınladı
A
a

Piar araştırma seçime 5 gün kala 9 ilin sonuçlarını yayınladı

Piar Araştırma, Marmara ve Karadeniz bölgesinde yer alan 9 ilde CATO yöntemi ile yaptığı araştırma sonuçlarını yayınladı.

Yaş ve cinsiyet kotası uygulanarak yapılan araştırmaya 9639 kişi katılım gösterdi.

BALIKESİR

Yapılan anket çalışması sonucu, Balıkesir'de İYİ Parti adayı İsmail Ok, yüzde 49,9 ile AKP adayı Yücel Yılmaz'ın 1,2 puan önünde görülüyor.

TEKİRDAĞ

CHP'nin kalesi olarak adlandıran illerden biri olan Tekirdağ'da CHP adayı Kadir Albayrak, yüzde 55,6 ile yarışı önde kapatıyor.

KOCAELİ

Kocaeli'nde yüzde 53'lük bir kesim Cumhur İttifakı'nın AKP adayı Tahir Büyükakın diyor.

SAKARYA

Sakarya'da AKP adayı Ekrem Yüce, yüzde 58,1 oy ile yaklaşık yüzde 20'lik bir farkla kazanıyor.

BURSA

Yerel seçimlerin en tartışmalı illerinden birisi olan Bursa'da ise Millet İttifakı'nın CHP adayı Mustafa Bozbey, mevcut başkan Alinur Aktaş'ın yüzde 0,8 farkla önünde görülüyor.

SAMSUN

Cumhur İttifakı'nın iddialı olduğu illerden birisi olan Samsun'da AKP adayı Mustafa Demir, yüzde 45,2'lik oy oranı ile yarışı önde götürüyor.

ORDU

Eski AKP'li İdris Naim Şahin'in Saadet Partisi'nden aday gösterildiği Ordu'da ise Cumhur İttifakı adayı Hilmi Güler, oyların yüzde 40,5'ini alıyor.

TRABZON

Trabzon'da oyların yüzde 52,8'ini alan AKP adayı Murat Zorluoğlu önde görünüyor.

ZONGULDAK

CHP'nin elinde bulunan Zonguldak'ta MHP adayı Hamdi Ayan, yüzde 34,9'luk oy oranı ile önde görünüyor.

1000
icon
Mustafa Kemal 27 Mart 2019 18:49

Ya bu yalaka durumunuz cok kötü Artik insanlar bunlardan bikti Sizde durumun farkindasiniz nokta kadR menfaat icin virgül kadar eğilmeyin

0 0 Cevap Yaz
ÖZCAN ÖZCAN ÖZCAN 26 Mart 2019 23:38

ATEÌST AKP'LÌ ARAŞTIRMA ŞÌRKETÌNE BUNU DEMEK ÌSTERÌM. YALAKA ARAŞTIRMA ŞÌRKETLERÌN YALANI 31 MARTA KADAR'MIŞ. O SAYDIN BÜYÜK ÌLLER MÌLLET PARTÌSÌNÌN ELÌNE GEÇECEKTÌR.

0 3 Cevap Yaz
Nazmi Tomak 26 Mart 2019 22:37

Adı Miele olduğu için Miele nin Gazla Çalışan 2 gözlü gaz ocağını almış bulundum gaz açma kapa plastik düğmesini almak istedim yaklaşık 1.5cm çapındaki siyah bir plastik düğmenin fiyatının 278 tl olduğunu söylediler yani bir düğme fiyatı nerede ise yeni bir Türk malı yeni ocak fiyatına eşdeğer. Miele almakla çok hata etmiş oldumu anladım.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ