Portakal, Erdoğan'a gönderme yaptı: Duyması gerekenler umarım duyar

Gündem 9 Temmuz 2017 22:37
Videoyu Aç Portakal, Erdoğan'a gönderme yaptı: Duyması gerekenler umarım duyar
A
a

Fox TV Anahaber Sunucusu Fatih Portakal adalet mitinginin twitter'da gündem olmasını değerlendirdi.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından böyle yazdı:


İŞTE ERDOĞAN'IN duyması gereken satılar;
 

İşte Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarından satır başları:

“Kamu görevlerinden atılanlar için, çocuk işçiler için, orman köylüleri için, hapisteki askeri öğrenciler, hapisteki er ve erbaşlar için yürüdük. Linç edilen askerler için yürüdük. Tek adam rejimine karşı çıktığımız için yürüdük, FETÖ’ye karşı olduğumuz için, yürüdük. 20 Temmuz darbesine karşı, olduğumuz için yürüdük”

“FETÖ’nün siyasi ayağı ortaya çıksın, gerçek darbeciler yargılansın diye yürüdük. Şehitler ve gaziler arasında ayrım yapıldı, ikilik yaratıldı. Ayrım yapılmasın diye yürüdük”

“Hiçkimse unutmasın biz yürürken taşkınlık yapacağımızı düşünüyorlardı. Vurup kıracağımızı düşünüyorlardı. Dünyanın en barışçıl, yürüyüşünü, eylemini yaptık”

“Bu sorunun cevabını da izin verirseniz vereyim. Olmayan adalet için yürüdük. Mazlumların hakkı için, hapisteki milletvekilleri, tutuklu gazeteciler için yürüdük”

“IŞİD, PKK, El -Nusra ve diğer terör örgütlerine karşı olduğumuz için, Gazi Meclise sahip çıktığımız için yürüdük. Onursuz bir anlaşmayla Mavi Marmara şehitlerinin hakları ellerinden alındığı için yürüdük”
“KHK ile görevlerinden atılan, işine geri dönmek için hak arayan, hak aradığı için terörist ilan edilip hapise konulan açlık grevindeki kardeşlerimiz, Nuriye ve Semih için yürüdük”

 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ