Portakal'dan bomba iddia: 7 YSK üyesi...

Gündem 11 Mayıs 2019 23:11
Videoyu Aç Portakal'dan bomba iddia: 7 YSK üyesi...
A
a

FOX Tv Sunucusu Fatih Portakal'dan bomba iddia: 7 YSK üyesi...

FOX TV Ana haber sunucusu Fatih Fortakal canlı yayında şok bir iddiada bulundu. Portakal “eğer iktidar seçimi kaybederse onlar ( 7 YSK üyesi) gözaltına alınabilirler” dedi.

Fatih Portakal canlı yayında yaptığı değerlendirmede, iktidarın seçimi kaybetmesi ihtimalinde Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) İstanbul seçimlerinin yenilenmesine karar veren 7 üyesi hakkında Fetö’den gözaltı olabilir” ifadelerini kullandı.

Portakalın şu ifadeleri kullandı;

Diyelim ki iktidar partisini üzen bir sonuç oldu. Bakın o YSK’daki konuşmaya 7 üye var ya onların başı dertte. İnanın bana dertte. Onlar Fetö operasyonu diye gözaltına bile alınabilirler.

Eğer iktidar partisinin aleyhine seçim sonuçlanırsa,Olasılıklardan bahsediyoruz. Ardından ertesi gün iktidara yakın gazetelerde ve yazarlarında vs işte “Hükümete tuzak kuruldu” “YSK’da darbe yapıldı hükümete” “7 hakim böyle yaptı” siz o zaman düşünün 7 hakim. Siz 40 gün daha bekleyin. Ondan sonra hep birlikte sonuca göre bir değerlendirme çıkacak. Ama neden konuşmadınız? Onu çok merak ediyorum. En azından bir cümle bile neden etmediniz? Onu çok daha fazla merak ediyorum”

1000
icon
Cem anıl 12 Mayıs 2019 15:38

inşallah alma mazlumun ahini çıkar aitse aitse mahsere kafadar canları cehennemin 7kat zimdina bu anadolu bettuasi

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ