Portakal'dan Yeni Parti hakkında enteresan çıkış '' Saman Alevi Gibi ... ''

Gündem 24 Ağustos 2017 13:14
Videoyu Aç Portakal'dan Yeni Parti hakkında enteresan çıkış '' Saman Alevi Gibi ... ''
A
a

Fatih Portakal'dan Yeni Parti hakkında enteresan çıkış '' Saman Alevi Gibi ... ''

Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal sosyal medya hesabından Meral Akşener’in kuracağı yeni partiyi eleştirdi.

Fox Tv’nin sabah haberleri kapsamında Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya’nın bugün ki konuğu MHP’den istifası ile gündeme gelen Koray Aydın’dı. Koray Aydın’ın yeni parti açıklamaları kısa sürede gündem olmuştu. Koray Aydın’ın açıklamalarından sonra Ana Haber sunucusu Fatih Portakal Koray Aydın’ın açıklamalarını değerlendirdi. Sosyal medyada yaptığı açıklamada;

”1-Günün haberi @KucukkayaIsmail’ya katılan Koray Aydın’dan geldi: Meral Akşener, 2019’da Cumhurbaşkanı adayımız.

2- Adı belli olmayan yeni parti İddiasını ortaya koydu. Umut olabilecekler mi, yoksa saman alevi gibi mi olacaklar? Göreceğiz.

MHP lideri yarın basın toplantısı düzenliyor. Sosyal medyadan okumaya alıştığımız DB bu defa şaşırttı. Durum ciddi tabiki..”

Daha sonra Kılıçdaroğlu’nun atletli fotoğrafını değerlendiren Portakal;

”1- Ülkenin tonca sorunu çözümsüzlük içinde kısır döngüyü yaşarken, atlet düzleminde tartışma başlatmanın kime ne faydası olabilir?

2- Maliye bakanı taşeronla ilgili, “işin içinden çıkamadık,” diyor. Atlet mi, yoksa taşerona çözüm mü konuşulmalı bugün?

3- Umarım ana muhalefet bu boş tartışmanın içine dalmaz. TR’nin sorunlar çözüm bekliyor çünkü.” açıklamalarında bulundu.

1000
icon
kemaldurgut@web.de 27 Ağustos 2017 14:59

Portakal kardes kusura bakma ama sende sarayin usagisin yaziklar olsun sana usak olmasan bu kadar yasayamazdin NE DEMEK SAMAN ALEVI yeni parti gümbur gümbur geliyor sen yalakaliga alisiksin saf degistirip birazda yeni partide kendine is ararsin,

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ