Saadet'ten seçimlere damga vuracak yeni reklam

SP 15 Şubat 2019 17:02
Videoyu Aç Saadet'ten seçimlere damga vuracak yeni reklam
A
a

Saadet'ten yerel seçimlere damga vuracak yeni reklam...

Saadet Partisi seçim propagandasını konuşulan reklam filmleri yeniden gündeme gelmeyi başarıyor. Sadet Partisi ilk yayınladığı ancak sonra kaldırılan Sülün Osman reklam filminden sonra çok konuşulan Penguen filmi gündeme geldi.

Saadet’in yeni reklam filmi yine gündeme oturacak. Penguen reklamında kullanılan penguenlerin diyaloğu, “Of ne yapcaz be Kamil. Bilemiyorum Altan bilemiyorum” diye başlayıp “Hani bir şarkı vardı bye bye love, bye bye hepınıs. Beni takip edin hepiniz” diye sona eriyor.

ERDOĞAN TEMALI REKLAM FİLMİ

Saadet şimdi de reklam filminde Erdoğan’a atıfta bulundu. Klipte yaşlı bir vatandaş radyosunu açıyor. Radyoda ilk frekansta Erdoğan’ın açıklaması çıkıyor. Vatandaş radyoyu karıştırdıkça sürekli Erdoğan’ın açıklama sesini duyuyor. Vatandaş en sonunda bir kanal bulup yüzü gülüyor. Film ‘değiştir’ temasıyla bitiyor.

ERDOĞAN’I DEĞİŞTİR MESAJI

Saadet’in son reklam filminde radyoda sürekli Cumhur Başkanı Erdoğan’ın açıklamalarına, konuşmalarına atıfla önümüzdeki seçimlerde tercihi kendi partisinden yana kullanıp radyodaki frekans değiştirerek huzuru bulduğu gibi belediye ve iktidarında değişmesiyle huzuru buluna bilineceği mesajı veriyor.

İŞTE O REKLAM

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR