Samimi değilsiniz: Tarkan'ın Kaz dağlarında villası çıktı!

Gündem 6 Ağustos 2019 11:22
Videoyu Aç Samimi değilsiniz: Tarkan'ın Kaz dağlarında villası çıktı!
A
a

Samimi değilsiniz: Megastar Tarkan'ın Kaz dağlarında villası çıktı!

Çanakkale Kaz Dağları'nda Kanadalı Alamos Gold şirketinin, altın madeni için çalışmalara başlaması ve binlerce ağacı kesmesi toplumun her kesiminin tepkisini çekti.

Dün binlerce kişi bölgenin yolunu tutarak eylem yaparken; ünlüler de sosyal medya hesaplarından duruma tepki gösterdi.

Altın madeni için ağaçların kesilmesine tepkili olanlardan biri de Tarkan'dı. Megastar, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda; "Bu ne bitmek bilmeyen bir para ve güç hırsıdır. İnsan ülkesinin doğasını, tarihini, kültürünü rant uğruna bir kalemde nasıl satabilir böyle? Dünyanın neredeyse her yerinde durum aynı." ifadelerini kullandı.

VİLLASI VAR

Tarkan'ın ne kadar samimi olup olmadığı ise ortaya çıkan bir gerçekle tartışılır oldu, Tarkan 2010 yılında Kaz Dağları'ndan kendine villa satın aldı.

Hatta o dönem yer alan haberlerde Tarkan'ın bu yatırımı, "Doğaya ve hayvanlara düşkünlüğü ile tanınan dünyaca ünlü şarkıcı, yeni evi için 400 bin euro ödedi. Yemyeşil ormanlarla çevrili, aynı zamanda deniz manzaralı villayı görür görmez almaya karar veren Tarkan, müzik çalışmalarından arta kalan zamanı burada değerlendirecek." ifadeleriyle haberleştirildi.

1000
icon
Derya Mükan 10 Ağustos 2019 01:10

Haberde "Tarkan kendine villa satın aldı" deniyor, villa yaptırdı demiyor...O villayı oraya dikeni suçlayın! Ayrıca altın, ya da maden aramanın korkunç boyutunu gördük! Ağaçların arasında birkaç villanın sözü bile olmaz. Ben doğaya bir tek çivi bile çakılmasına karşı olan biriyim. Ama Tarkan'ı karalamayın, o gerçek bir sanatçı, o yardım sever, iyi bir insan.

0 4 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR