Şarkıcı Elif Kaya AKP'nin projesine tepki olarak soyundu!

Gündem 5 Ağustos 2019 19:09
Videoyu Aç Şarkıcı Elif Kaya AKP'nin projesine tepki olarak soyundu!
A
a

Şarkıcı Elif Kaya AKP'nin Kaz dağları projesine tepki olarak soyundu...

Sosyal medyada gündem olan Kaz Dağları projesine tepki gösteren ünlü popçu, üstsüz paylaşımıyla farkındalık yarattı. Kaya “Kaz Dağları altından daha değerlidir” dediği video ile tepki verdi.

Şarkıcının bir önceki paylaşımında ise “Kazdağları, doğa, yaşam, can, hayat, gökyüzü sevgi altından daha değerlidir!’ şeklinde paylaşım yapmıştı.

Şarkıcının bir önceki paylaşımında “Kaz Dağları’nın üstü altından daha değerlidir” ifadesiyle kendisini Kaz Dağları’na benzetmesi ve üstsüz yer alan bölgesinin altından daha değerli olduğunu imgelemesi de dikkatlerden kaçmadı.
ELİF KAYA KİMDİR?

Bir yarışma programı ile adını duyuran Elif Kaya, ilk profesyonel çalışmasını Mustafa Sandal ile yapmıştır. Mustafa Sandal ile yaptığı düet olan Var mısın yok musun şarkısı dinleyiciler tarafından beğeni ile karşılanmıştır. İşte genç müzisyen hakkında merak edilen ayrıntılar…

Genç şarkıcı Elif Kaya, 1988 yılında doğmuştur. Elif Kaya, ilk bestesini 12 yaşında yapmıştır. Bir dönem Veliaht programında yarışan Elif Kaya, Hande Yener’in yarışmacısıydı. Yaptığı ilk bestenin adı “Nerdeydin Dün Gece ” olan Elif Kaya “Karanlık Dünyam” adlı bir albüm de çıkarmıştır. Farklı tarzıyla herkesin dikkatini üzerine toplayan Elif Kaya ilk olarak “Nerdeydin Dün Gece” şarkısıyla albümünü çıkarmıştır.

Elif Kaya “Beş-altı senedir bu piyasanın içindeyim. Mustafa Sandal ile yaptığım “Var mısın yok musun” isimli düetle profesyonel müzik hayatına ilk adımı attım. Daha sonra Serdar Ortaç ile çok küçük çapta bir çalışmam oldu. Ondan sonra bir sene Hande Yener’e vokal yaptım sahnede. Onun dışında Sibel Can, Ferhat Göçer, Sinan Akçıl, İzel gibi bir çok sanatçının back vokalini yaptım. Ve hala devam ediyorum stüdyoda back vokal yapmaya.” dedi.

İŞTE O ANLAR:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR