Sedat Peker'den CHP'lilere tehdit: Sokağa çıkarız!

Gündem 8 Nisan 2019 13:38
Videoyu Aç Sedat Peker'den CHP'lilere tehdit: Sokağa çıkarız!
A
a

Mafya lideri Sedat Peker'den CHP'lilere tehdit: Sokağa çıkarız!

Özellikle seçim döneminde yaptığı tehdit açıklamalarıyla bilinen organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 31 Mart seçimlerine ilişkin de açıklama yapmaktan geri durmadı.

AKP iktidarına yakınlığı ve Erdoğan hayranlığıyla sık sık gündeme gelen Peker, daha önce “Bu Suça Ortak Olmayacağız” bildirisine imza atan Barış Akademisyenlerini “Oluk oluk kanlarınızı akıtacağız, kanlarınızla duş alacağız” şeklinde tehdit etmiş, 24 Haziran seçimlerinden önce de silahlanma çağrısı yaparak, “Bu sebeple imkânı olanlar mutlaka ruhsatlı silahlar, av tüfekleri alsınlar, mutlaka hazırlıklı olsunlar” ifadelerini kullanmıştı.

‘DEVLETİMİZ NE GÖREV VERİRSE YAPARIZ’

Peker, kişisel sitesinde bu kez 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin bir yazı yazdı. Daha önce Cumhur İttifakı’na destek çağrısı yapan Peker, yerel seçime ilişkin yazısında, “Devletimiz ne görev verirse yaparız, ‘sokağa çıkın’ dese sokağa çıkarız” ifadelerini kullandı.

‘SOKAĞA ÇIKIN DERLERSE ÇIKARIZ’

“İnanın içimdeki hisleri anlatmak için en az 40 sayfa yazı yazmam gerekliydi” diyen Peker’in yazısı şöyle:

“Kıymetli dostlarım

31 Mart Yerel Seçimleri sonrasında art niyetli insanlara prim vermemek için herhangi bir açıklamada bulunmadım. Etrafı dinlemeyi daha doğru buldum.

Tahmin edersiniz ki; “Güzel ülkemizi bir gün Venezuela’ya çevirmek istiyorlar. Bu yüzden imkanı olan iyi insanlar ruhsatlı silah alsınlar’ dediğim için konuyu apayrı bir yere getirip sanki, ‘Tüm muhalifleri seçim sonrası öldüreceğiz’ demişim gibi saçma sapan bir algı oluşturmaya çalıştılar.

Ben bahçedeki çiçeklerden bile bahsetsem biliyorum ki; bazıları bunu da apayrı bir yere çekeceklerdir.

Yukarıda anlattığım düşüncelerimden dolayı böyle bir duruş belirlerken, yine bu kalitesizlerin bazıları korktuğum için açıklama yapmadığımı yazdılar. Bazıları ise açıklama yapmadığım bu süre zarfında, ülkede iç savaş çıkarmak için planlar yaptığımı yazdılar.

Kıymetli dostlarım, bu ülkenin vatan evlatları yani bizler, devletimiz bizlere ne görev verirse onu yaparız. Devletimiz ‘Sokağa çıkın’ dese sokağa çıkarız.

“Sabır edin evinizde oturun” derse de evimizde otururuz.

Bu anlamda bizim hiçbir kompleksimiz olmaz. Ya da devlet görevlilerimizin başarılarında rol çalma gayretimiz de olamaz.

Bizler kanunsuz hiçbir şey yapmayız. İnanın içimdeki hisleri anlatmak için en az 40 sayfa yazı yazmam gerekliydi. Fakat resimdeki bu dayıyı ve söylediği sözü görünce, ‘Tamam işte budur, tüm bu kalitesizlere verilecek en kısa, en anlamlı cevap budur’ dedim.”

1000
icon
Zağros Gabar 8 Nisan 2019 20:09

Ey Peker Geçmişte 17.000-Emekçi İşçi Fakir Fukaralari Kürt İş İnsanlari Kaltettınız Unutmaki Kaltettiğınız Karanlık Dönemi Geride Kalmiştır Sanmaki Her kaltliyami Başaracağınıza Kendi Kendinızi Aldatmayinız Ayreten Sizler Gibilerın Tarihlerınız Katliyamlarla Yazılmiştır Ey S Peker Keçke Oluk Oluk Kanımizi Aktıranıza Veya Kanlarımiziylen Duş Yapacağınıza Keçke Keçke Şunu Senden Beklerdım T Milli Misaki Sınırların İçinde Yaşam Birliğıni Geçindıren Herkes Demokratik Hak ve Hukukuna Sahiptır Demen Hem Akıllara Hemde Onurlu İnsanlığa Layik Olurdunuz Neyazıkki Kendinizi Nazi Hitlerıne Layik Olduğunuzu Açikça İlanlarınızı Duyurmuşunuz İlanın Habercınızi Kanıtlamişsınız

1 0 Cevap Yaz
Sevgi Altuğ 8 Nisan 2019 14:15

Mafia bozuntusu..Sen sokaga cikacaksin da biz kuzu kuzu e vde mi oturacagiz???

1 6 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ