Sedat Peker'den Fatih Altaylı'ya tehdit: Seni öldürmemiş olmam...

Gündem 2 Ekim 2017 19:17
Videoyu Aç Sedat Peker'den Fatih Altaylı'ya tehdit: Seni öldürmemiş olmam...
A
a

Sedat Peker, kendisi hakkındaki yazısı nedeniyle Habertürk yazarı Fatih Altaylı'yı...

Erdoğan'ın hedef aldığı isimlere tehditler savuran suç örgütü lideri Sedat Peker’inadamları tarafından yapıldığı iddia edilen ve Peker'in sosyal medya hesabından paylaşılan işkence videosunu köşesine taşıyan Habertürk yazarı Fatih Altaylı'ya, Peker'den tehdit geldi. 

Yazısında Sedat Peker’e için “En havalı ‘baba’lardan Sedat Peker Antalya’da kaldığı otelden iç çamaşırlarıyla gözaltına alınırken çekilen görüntüler, hâlâ aklımdadır”ifadelerini kullanan Altaylı, Peker’in isminin son günlerde sıkça duyulmasına ilişkin “’Yeni Türkiye de eskiyor demektir” yorumunda bulunmuştu.

PEKER'DEN ALTAYLI'YA TEHDİT: SENİ ÖLDÜRMEMİŞ OLMAM…

Altaylı’nın o yazısına bugün Sedat Peker'den yanıt geldi.

Kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Peker, " Fatih Altaylı’nın görünürde ki saygıdeğer patronu Turgay Ciner Bey'in haricinde gizli patronlarına da hizmet ettiğini herhalde bilmeyenimiz yoktur" ifadelerini kullandı. 

"Benim iç çamaşırlarımla gözaltına alındığım görüntülerden bahsetmişsin... Ne ben ne de TÜRKİYE'de hiç kimse böyle bir görüntüyü izlememiştir" diyen Peker, "Acaba sen yatak odama gizli kamera kuran fethullahçı polis müdürleriyle beraber mi izledin o görüntüleri ( öyle ya senden başka gören yok). Şahsıma yapılacak komplolarda her zaman görev aldın, gizli patronlarına hizmet ettin" ifadelerini kullandı. 

Peker'in Altaylı'yı tehdit ettiği sözler ise şu şekilde:

Gençliğimin hücrelerde geçmesine sebep olanların başında gelmiş olmana rağmen halen daha hayattasın seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır? 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ