Sedat Peker yobazlara isyan etti: Siz nasıl dindarsınız...

Gündem 29 Mayıs 2019 17:22
Videoyu Aç Sedat Peker yobazlara isyan etti: Siz nasıl dindarsınız...
A
a

Yobazlar Sedat Peker'i de isyan ettirdi: "Nasıl bir sapıksınız, nasıl bir manyaksınız"

Sedat Peker, sosyal medya hesabından 4 yaşındaki kızının jimnastik gösterisine ilişkin bir paylaşım yaptı. Peker’in paylaşımına çok sayıda yorum geldi. Bu yorumlarda, Peker’i kızını jimnastik kursuna gönderdiği için eleştirenler de vardı.

Peker, kendisini eleştirenlere, yaptığı sert açıklamayla yanıt verdi.

“NASIL BİR SAPIKSINIZ, NASIL BİR MANYAKSINIZ”

Peker, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Bir önceki gün yaptığım paylaşımda kızımın jimnastik gösterisinin, iftar saatine denk geldiği için orucumu hurma ve suyla açmak zorunda kaldım demiştim. Bazı insanlar bu durumdan dolayı benim dini inancımı sorgulamış ve bu yönde yorumlar yazmışlar. 4 yaşında bir kız çocuğunun jimnastik sporunu yapması onun gelecekteki sağlığı açısından çok önemlidir. Bu yüzden kızımı jimnastiğe gönderiyorum. Babalar kızlarının ilk aşkı olduğu için kızımı tabi ki jimnastik gösterisinde yalnız bırakmadım.

O yorumları yazanları gerçekten anlayamıyorum. Nasıl bir sapıksınız, nasıl bir manyaksınız? Siz nasıl sözde birer dindarsınız...”
“ÇEKİN KİRLİ ELLERİNİZİ VE HASTALIKLI DÜŞÜNCELERİNİZİ YÜCE DİNİMİZİN ÜZERİNDEN”

Sedat Peker, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Dünya’ya bakış açınızı sadece cinsel organınızın üzerinden planlayabilen ve uygulayabilen zavallılarsınız. Elinize imkan geçse Suriye’de DEAŞ’ın kurduğu kadınların satıldığı pazarları, ülkemizde kurabilecek kadar hastalıklı ruhlarsınız.

Hem vallahi hem billahi ben sizinle aynı dine inanmıyorum. Benim anladığım dini inanç ile sizin inandığınız dini inanç asla aynı değil. Kimin inancının doğru olduğunun kararını yüce Allah’ım Hakimliği’ne yani mahkemelerin en yücesi olan Mahkeme-i Kübra'ya bırakıyorum.

Çekin kirli ellerinizi ve hastalıklı düşüncelerinizi yüce dinimizin üzerinden yaptıklarınızla insanların imanını, inancını zayıflattınız. Bu sayede de deizm - ateizmi hortlattınız.”

1000
icon
Zaza 30 Mayıs 2019 09:46

Kendi sapikligini korkarak yasiyan bir insan bu nedenle hep piyasa olma calisan guclunun yanina siginarak gozukme calisiyor

1 0 Cevap Yaz
Yusuf çebi 30 Mayıs 2019 09:22

Herkes herkesin yaşamına inancına mudahale etme sahip olama hakkını size vermez veremez.

1 0 Cevap Yaz
Mehmet Aydemir 30 Mayıs 2019 08:55

Sedat Peker İçimizdeki Bütün Düşünceleri Dile Getirmiştir. Rabbim Yar ve Yardımcısı Olsun İnşaAllah.. Ankara/Yenidoğan

1 1 Cevap Yaz
Abbas GÜNEŞ 30 Mayıs 2019 03:58

Hz.Ali Efendimiz şöyle buyurmuştur benim belimi kıran dinsiz dindarlardır. Din ALLAH VE RESÜLLÜ HERŞEYDE ÇOK SEVMEKTİR .İMAN İNANMAK DEĞİLDİR İMAN SEVMEKTİR CANINI MALLINI ORTAYA KOYARAK İSBATLAMAKTIR. Biri kızını cimlastiğe gönderek imanını kayıp edermi ,siz kişinin kalpini açıp baktınızmiki hüküm veriyorsun sunuz .Bu ne kötü hükümdür, Dini ALLAHIN DİNIDİR Sizin değil. Sedat bey tepkinizden haklısınız

1 2 Cevap Yaz
nurten sahin 29 Mayıs 2019 20:29

çok güzel bir yazı çok doğru özetlemiş aynı fikirdeyim.

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ