Şeker fabrikaları Reza yüzünden mi satılıyor?

İYİ Parti 3 Mart 2018 14:32
Videoyu Aç Şeker fabrikaları Reza yüzünden mi satılıyor?
A
a

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener sordu: Şeker fabrikaları Reza yüzünden mi satılıyor?

İYİ Parti Adana 1. Olağan İl Kongresi, Genel Başkan Meral Akşener'in katılımıyla gerçekleşti. Burada açıklamalarda bulunan Akşener, AKP ve MHP'ye yüklendi şeker fabrikalarının satışı üzerinden yüklendi

İşte o konuşma:

Sen ona Zarrab'ı dersin. O sana şeker fabrikalarını satışa çıkarttırır. Pancar köylünün her şeyidir. Ama en önemlisi şekerden sonra onun küspesi hayvanlarımız için yem olarak kullanılır. Böyle bir döngüsü olan üründür. 

Şimdi Adana'dayız, İncirlik burada. Biz bu ABD ile dost muyuz düşman mıyız kardeşim? Eyt Amerikalar, Osmanlı tokatları, Tillerson gelince kabuklarına çekildiler. 

Sonuç 14 şeker fabrikamıza olanlar oldu. Ama biz varız, İYİ Parti var. Alpullu'ya gidildi, Kırşehir'e gidildi, Yozgat'a gidildi. Kongreler tamamlansın 7 Nisan'da cümbür cemaat Alpullu'da olacağız. Şeker fabrikalarının özelleştirilmemesi için elimizden geleni yapacağız.

Atatürk'ün bize mirası şeker fabrikalarının Türk milletinin sağlığıyla oynanmasına, şeker fabrikalarının satılmasına engel olmak için her şeyi yapacağız.

1000
icon
Mehmet tarçın 4 Mart 2018 13:39

EVET Daha da var durmak yok satışa devam

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ