Şenol Güneş'ten 'Muharrem İnce'li espiri

Spor 26 Haziran 2018 22:24
Videoyu Aç Şenol Güneş'ten 'Muharrem İnce'li espiri
A
a

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş'ten 'Muharrem İnce'li espiri

Beşiktaş 2018 -2019 sezonunu bu akşam yaptığı antrenmanla açtı.  Antrenmanın son bölümünde basın mensupları ile kısa bir sohbet yapan teknik direktör Şenol Güneş, seçim gündemine ait esprisi ile güne damga vurdu.

Tatilde iken kendisini arayan gazetecilerin hiçbirisinin telefonunu açmadığını ve geri dönüş yapmadığını söyleyen Güneş bu durumu "Gazetecilerden gelen telefonu mesele olur diye açmıyorum. Sonra Sayın Muharrem İnce'ye olduğu gibi olmasın" espirisiyle açıkladı.

Şenol Güneş, "Geçmiş bayramınız kutlu, gelecek bayramlarınız daha güzel olsun. Ülke için güzel şeyler olsun. Yeni sezon hayırlı olsun. 15 gün rahatsızdım. Sonra mecbur kaldım, buradaydım. Arayanlar var, cevap vermiyorum. Mesele olur diye telefonu açmıyorum. Sonra Sayın Muharrem İnce'nin olduğu gibi olmasın. Seçim oldu, hayırlı olsun. Seçim ile geçim dünyası değil, bizim için imtihan dünyası. Kazanan, kaybeden olacaktır. Çok sevinmek çok üzülmek iyi bir şey değil. Seçim bitti, hayat devam ediyor. Maçlar da öyle. Önemli olan ilkeli, prensipli dünya kurarsak o zaman herkes mutlu olur. Birbirimizi kırmamamız lazım. Bir yola çıkıyoruz, çıktığımızı kaybetmek istemiyoruz. Adam kaybetmek istemiyoruz. Adam kaybedersek hem yolumuzu, hem yola çıktığımızı kaybederiz" dedi.

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarına yarın yapacağı çift idman ile devam edecek.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ